Zatrzymał się przepuścić pieszego. W toyotę wjechał kierowca mitsubishi (zdjęcia)

Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu pojazdów, jakie miało miejsce wczoraj wieczorem na jednej z lubelskich ulic. Sprawca wjechał w stojące przed przejściem dla pieszych auto.

Do zdarzenia doszło w piątek późnym wieczorem na ul. Narutowicza w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Strażacką zderzyły się dwa samochody osobowe: mitsubishi i toyota. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż oba pojazdy poruszały się w kierunku ul. Nadbystrzyckiej. Kierujący toyotą mężczyzna zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Po chwili w tył jego auta z impetem wjechał kierujący mitsubishi obywatel Ukrainy.

W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby podróżujące taksówką. Obie zostały przetransportowane do szpitala. Policjanci prowadzą teraz czynności wyjaśniające. Nie było utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

33 komentarze

 1. Bardzo dużo tu kierowców tak zachwalających najdroższą korporacje taksówkarską w Lublinie 🙂
  Mobilizacja trwa na darmową reklamę.
  Szkoda tylko że zepsuliście sobie opinię w moich oczach, jak woziliście z pod dyskotek na Okopowej na czwartej taryfie. Wiadomo skąd nazwa czwórki 🙂 , od stosowanej taryfy.

  • Burza jak tak miałeś to dzwon na centrale a kierowca dostanie kare. W stowarzyszeniach taxi sa zasady, w przeciwieństwie do twojego pracodawcy gdzie nawet PJ nie są potrzebne

  • burza chyba coś ci się pomyliło. W stowarzyszeniach taxi wszystko jest rejestrowane na GPS, paragon dostaniesz w każdym aucie, więc nie świruj bolciarzu, bo bronisz zachodni kapitał, a gryziesz swojego Pana w rękę nieudaczniku

 2. Pytanie do redakcji – wczoraj przy wiadukcie nad rondem Krochmalna/Diamentowa była kolizja autobusu i białego opla. Czy coś wiadomo w temacie kto zawinił? Autobus i opel stały w zatoce przy stadninie, czyli w kierunku Czubów, był również Nadzór Ruchu z MPK.

  • Kolizja, autobus uderzył w tył taksówki. Uczestnicy oczekiwali na przyjazd policji.

   • To było widać, tylko czy taksówka zajechała drogę autobusowi, czy jednak kierowca autobusu się zagapił? Tzn. wiadomo kto jest winien się kolizji? Bo tam różnie bywa w czasie świecenia zielonej strzałki.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Charytatywny bieg Poland Business Run wystartuje dla Pana Zdzisława z Lubelszczyzny
Zaproszenie na otwarcie Izby Pożarnictwa OSP Bełżyce
Strefa gier – biblioteka otwiera się dla graczy
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Święto teatru studenckiego w Chatce Żaka!