690 680 960

Zarażone ASF dziki spadają z nieba? Mające być dowodem zdjęcie budzi poważne wątpliwości

Od dwóch dni ogromna popularność w sieci robi zdjęcie wiszącego na drzewie dzika. Ma ono obrazować przekazywaną z ust do ust informację o zrzucaniu zarażonych zwierząt z samolotu lib śmigłowca.

67 komentarzy

 1. Dziki strzeliły sobie po redbull-u.

 2. nadzwyczajna kasta

  Hipokryci z PSL – P0 nie zrobili nic, gdy przy granicy z Białorusią były tylko 3 (słownie trzy) ogniska ASF. Teraz, po kilku latach pretensje do obecnego rządu?

 3. Żydzi swin nie jedzą,wiec oczyszczają swoj land z tego nieczystego stworzenia. I kto im zabroni? Jakis rolnik na niemieckim kredycie?

 4. Dzik,jak dzik,miał być pieczony. Po prostu ktoś go wyjął z zamrażarki i rozmrażał na słoneczku na wesele córki,bądź też jakąś imprezę integracyjną.

 5. od dawna miałam wrażenie, że to jakiś sabotaż ze tymi chorobami zwierząt w gospodarstwach przenoszonymi przez „dzikie” dziki i ptactwo tudzież inne podobne…wcześniej sądziłam, że ktoś celowo podrzuca lub rozprzestrzenia coś zakażonego w pobliżu zwierząt gospodarskich …podobnież miała się pewnie sprawa z ptasią grypą

 6. Oczywiście, że to prawdziwe zdjęcie. Dzik mógł się wcześniej obić o gałęzie wyżej, co złagodziło upadek. Ten proceder wybijania stad świń pod pretekstem ASF jest od dawna. Wszystko po to, aby korporacje zagraniczne mogły wejść i zacząć produkcję w Polsce na skalę światową. Mówił o tym dr Jaśkowski już dawno, tylko brakowało w jego wypowiedzi konkretnego zdjęcie – więc dowód już jest 😉

 7. Jak nie foki to dziki.

 8. Co ta choroba wyprawia strach się bać, aczkolwiek to całkiem normalne zjawisko rzadkie co prawda- onegdaj dziki często chodziły po drzewach, gniazdując parami na lipach głównie, to nie lipa więc chory jakiś lub desperat. Są to rzeczy o których się fozjologom nie śniło czas to przyjąć..godnie, dla niedowiarków pozostaje wersja czary jak nic, diabeł co mleko kwasi, jajka kradnie ze sklepu i zaplata koniom dredy na genitaliach, a biednym matkom rozdaje 500+ bilonem i w sądach miesza g..wno z błotem, straszy za dnia czarnym kotem.Ale co rasowa syberyjska świnia robi na polskim rosochatym jesionku tego nawet Anita Gargas nie da rady powiązać z , jak nic nażarł się polskich jabłek popił bimbrem z mirabelek i trochę mu odwaliło co widać. Żaden spisek taka reakcja jest najbardziej normalna, nie takie rzeczy człowiek potrafi. Można by ten las wyciąć dla spokoju ducha ale znowu wyjdzie awantura i protesty z wyzywaniem policjantów i popychaniem funkcjonariuszek w zarośla ku uciesze tzw opozycji z tzw ulicy i tzw zagranicy.
  Trzeba zrobić referendum czy zakazać wstępu dzikom na tereny leśne i w tzw zagajniki, jestem za a nawet przeciw..

 9. Chodzi o zniszczenie Polskiego rolnictwa. Wojska amerykanskie nie przybyly na wakacje.

 10. To jest t rozgałęzienie drzewa, jest na tyle mocne że mogłoby utrzymać kilka takich z dzików. Żadne cienkie gałęzie, kiedyś na wsi z takich ,,gałęzi” były wykonywane części do wzów konnych.Ile taka gałąź wytrzyma, (dyszel,rozwora,czy pawąz) wiedzą tylko ludzie ze wsi,oczywiscie ci z siwymi włosami… Na chłopski rozum zdjęcie autentyczne i budzące grozę – kto niszczy Polskę?

Kursy walut

 • USD 4.4827zł -0.63%
 • GBP 5.4185zł -0.57%
 • EUR 4.6835zł -0.1%
 • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi