690 680 960

Na prostym odcinku straciła panowanie nad pojazdem. Volkswagen dachował w rowie

Młoda kobieta przesadziła z prędkością w wyniku czego auto którym kierowała dachowało. Policjanci zatrzymali jej uprawnienia do kierowania.

Do wypadku doszło w piątek po południu w miejscowości Dębowa Kłoda w powiecie parczewskim. Na drodze wojewódzkiej nr 819 Parczew- Sosnowica dachował samochód osobowy. Na miejscu interweniowała policja, zespoły ratownictwa medycznego oraz straż pożarna.

Jak wstępnie ustalili policjanci, zdarzenie miało miejsce na prostym odcinku drogi. Kierująca volkswagenem 19-latka z gminy Parczew nie dostosowała prędkości do panujących warunków ruchu, w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem. Jej auto zjechało do przydrożnego rowu gdzie dachowało.

W wyniku zdarzenia dwie osoby przetransportowane zostały do szpitala. Była to kierująca, oraz podróżująca z nią pasażerka. Badanie alkomatem wykazało, że 19-latka była trzeźwa. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym, mundurowi zatrzymali kobiecie prawo jazdy. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

61

(fot. policja)
2018-07-22 12:47:06

21 komentarzy

 1. Doświadczona jechała szybko ale bezpiecznie

  • Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

   Taaa, bezpiecznie to chyba dla tego łanu zboża, którego nie udało się jej zniszczyć.
   Z czego jestem zadowolona.

 2. Wasze komentarze swiadcza tylko o was. Cioty w rurkach, ktorym sie zdaje, ze kazdy wypadek mozna wytlumaczyc „baba” za kierownica. Jakby jechal ktorys z was, to oczywista przyczyna wypadku bylaby wada fabryczna pojazdu ale jak prowadzi kobieta to wiadomo, ze pusta cytra grzebala w torebce. Poziom waszych komentarzy wskazuje na impotencje i zarobki znacznie nizsze od waszych „bab”. Na pohybel.

  • O tobie pomiotku społeczny też świadczy komentarz – nie broń kogoś z rodziny lub żony przed odwaleniu takiego gówna na prostej drodze..co, tobie też lejce zabrali? to piechotka matołku:)

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku