Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zaoferował do sprzedaży foliową siatkę z Biedronki. Kupujący oferują za nią ponad 10 tys. złotych

Kreatywność polskich internautów zaskakuje po raz kolejny. Na Allegro trwa aukcja, w której do kupienia jest foliowa reklamówka z Biedronki. Cena wynosi już ponad 10 tys. zł. Aukcja wciąż trwa.

Użytkownik Allegro, który postanowił sprzedać wycofaną ze sprzedaży w ostatnich dniach 2017 roku torbę przekonuje, że jest jej pierwszym wlascicielem, a produkt został wyprodukowany w ubiegłym roku. Torba miała być użytkowana głównie przez żonę, przy wyjazdach na zakupy. Gwarantuje jednocześnie, że torba jak na swój wiek jest bardzo zadbana, czysta, posiada jedynie kilka drobnych rys i odkształceń. Do tego została zakupiona w polskim sklepie i nie wymaga żadnego wkładu finansowego.

Na potwierdzenie wieku, sprzedający posiada paragon. Dodaje, że stan techniczny torby jest regularnie sprawdzany przez żonę, torba posiada też aktualny przegląd „na oko” pod kątem ewentualnych usterek. Przypomina również, że w połączeniu z klapkami i skarpetkami, stała się ona pewnego rodzaju symbolem epoki. Ergonomiczny, nowoczesny kształt imponował i nadal imponuje pięknym kobietom oraz niczym magnes przykuwa pożądliwe męskie spojrzenia.

Torba sprzedawana jest z myślą o koneserach i miłośnikach sztuki, doskonale wpasuje się np w kolekcję kartonów po markowych butach w piwnicy. Co ważne, nie można jej kupić już w żadnym sklepie, a według prognoz sprzedającego, model ten będzie z czasem zyskiwał na wartości. Stanowi więc doskonałą inwestycję na przyszłość.

Zainteresowanie akcją jest duże, trzy dni temu oferowano za nią 30 złotych, obecnie jest to już ponad 10 tys. złotych. Do zakończenia aukcji pozostały jeszcze cztery dni.

2018-03-05 11:14:34
(screen allegro.pl)

23 komentarze

  1. a teraz jest za zlotowke

Wiadomości z info112