Zajechała drogę motocykliście. Ona miała prawo jazdy kilka miesięcy, on wcale

Po wypadku całkowicie zablokowana jest ul. Długa w Lublinie. Na miejscu zderzenia dwóch pojazdów pracują policjanci.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 17:50 na ul. Długiej w Lublinie. Pomiędzy ul. Pawią a Krańcową zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy i motocykl. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca oplem kobieta wyjeżdżała z drogi wewnętrznej od strony pobliskich bloków. Jeden z kierowców, jadących w stronę ul. Krańcowej zrobił jej miejsce w ciągu pojazdów. 19-latka ruszyła nie upewniając się, czy nic nie nadjeżdża z drugiej strony.

Zajechała drogę poruszającemu się w kierunku ul. Pawiej motocykliście w wyniku czego doprowadziła do zderzenia obu pojazdów. Badanie alkomatem wykazało, że oboje kierujący byli trzeźwi. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Jak się okazało, kobieta miała uprawnienia do kierowania zaledwie od kilku miesięcy, zaś 33-letni kierowca motocykla w ogóle nie posiadał prawa jazdy na tą kategorię. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Ul. Długa jest w tym miejscu zablokowana w obu kierunkach.

99

100

101

102

103

(fot. lublin112)
2018-09-06 18:19:30

Zobacz również

35 komentarzy

  1. Super, że nikomu nic się nie stało, Znam kierowcę moto i wydarzenie. Pechowo . Nie oceniajcie człowieka bo po co i na jakich zasadach. Nie miał kwitu więc nie posiadał tylko papierka (albo dla niektórych „aż”). Sprawca kolizji jest oczywisty i nie pomogą w ocenie twierdzenia typu-„pewnie jechał przepisowo” > Nie oceniam zgodności sytuacji z kodeksem Ruchu Drogowego bo od tego jest sąd ale uważam, winny kolizji jest oczywisty a o to tutaj chodzi.
    Nie cieszę się też z trzeźwości kolegi za kółkiem bo jest to sprawa oczywista – po pijaku się nie jeździ.
    Także zluzujcie.
    Pozdrawiam.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew