Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zablokowana krajowa 17 po wypadku z udziałem motocyklisty

Całkowicie zablokowana jest droga krajowa nr 17 na odcinku Lublin – Warszawa. Na wysokości miejscowości Gocław miał miejsce wypadek z udziałem motocyklisty.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 16 na drodze krajowej nr 17 (na 33 km tej trasy) w miejscowości Gocław w powiecie garwolińskim, na trasie Lublin – Warszawa, pomiędzy Kołbielą a Garwolinem.

Ze wstępnych informacji wynika, że motocyklista zderzył się tam z pojazdem osobowym wjeżdżającym na jedną z posesji. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja oraz zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W wypadku poszkodowany został 29-letni mężczyzna. Poszkodowany w stanie ciężkim trafił do szpitala.

Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia, policja wyznaczyła objazdy drogami lokalnymi oraz drogą wojewódzką nr 801. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 19.

(fot. nadesłane Dorota – dziękujemy!)

11 komentarzy

  1. no i znowu osobowy zajechał drogę prawidłowo jadącemu motocykliście

  2. ktoś na niego tam czekał i troszeczkę przyspieszył „”????

  3. A skąd wiecie ile jechał… Czego o tym fantazjujecie. Macie chyba bardzo nudne życie.

  4. Taaa samochody jeżdżą zgodnie z przepisami. Jeżdżę zarówno motocyklem i autem i jednym i drugim zdarza mi się przekroczyć prędkość to grzechy każdego uczestnika ruchu. Ale gdy jest wypadek a mnie tam nie było nie nie fantazjuję że na pewno ktoś był pijany albo jechał 200 po zabudowanym fakt takie rzeczy się zdarzają ale to sprawa ekspertów od wypadków drogowych a nie gości przed kompem.

Wiadomości z info112