690 680 960

Wracali z ryb uderzyli w drzewo. Tragiczny wypadek w Łuszczowie (zdjęcia)

Nie udało się uratować życia jednej osoby podróżującej renaultem, który uderzyło w drzewo. Na miejscu pracują policjanci i prokurator.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 17:40 w miejscowości Łuszczów Pierwszy w powiecie lubelskim. Na drodze powiatowej łączącej Łuszczów z Kijanami samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Turki, Świdnika Dużego oraz Lublina, zespoły ratownictwa medycznego jak też policja. Zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak wstępnie ustalono, kierujący renaultem mężczyzna jechał w kierunku Łuszczowa. Z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn zjechał nagle na przeciwległy pas jezdni, następnie pojazd wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo.

Pomimo starań ratowników, nie udało się uratować życia pasażera pojazdu. Ofiarą jest mężczyzna w wieku około 40 lat. Kierowca z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia potrwają kilka godzin.


(fot. lublin112)

41 komentarzy

  1. Dlaczego drugi nie przeżyje przecież o własnych siłach wyszedł z samochodu i wsiadł do drugiego? A może trzeba było zaczekać na karetkę w szoku mogl nic nie czuć A obrażenia wewnętrzne mogły byc

  2. 112 Lublin wiadomo jaki stan i rokowania kierowcy?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Zasmakuj w Tradycji w Bychawie
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska