690 680 960

Zaatakował autostopowiczkę. Kierowca usłyszał zarzut usiłowania gwałtu

Są zarzuty dla kierowcy, który zaatakował podwożoną przez siebie młodą kobietę. Mężczyzna na długie lata może trafić do więzienia.

W czwartek do prokuratury został doprowadzony 52-letni Waldemar Z., który dwa dni wcześniej zaatakował autostopowiczkę. Mężczyzna przejeżdżając przez Sadurki zauważył 24-latkę, zatrzymał się i zaoferował jej podwiezienie. Kobieta wsiadła do toyoty, gdy dojechali do Nałęczowa, oznajmiła kierowcy, że tutaj może wysiąść. Wtedy mężczyzna zarzucił jej jakieś płótno na głowę.

Pasażerka zaczęła się szarpać i krzyczeć, kierowca zaś starał się ją uciszyć wpychając jej w usta szalik. Po krótkiej szarpaninie, kobiecie udało się uwolnić z rąk kierowcy, otworzyć drzwi auta i uciec. Powiadomieni o wszystkim policjanci już po niespełna godzinie weszli na teren posesji w gminie Nałęczów. Zatrzymali tam napastnika, który trafił do policyjnego aresztu. Jak się okazało, był on nietrzeźwy. Badanie wykazało, że miał ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie.

Mężczyzna po wytrzeźwieniu został przesłuchany. Prokurator przedstawił mu dwa zarzuty. Pierwszy dotyczy usiłowania gwałtu, drugi zaś prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu. Waldemar Z. cały czas przebywa w policyjnym areszcie. Śledczy będą wnioskować o zastosowanie wobec niego tymczasowego aresztu. Mężczyźnie grozi nawet 12 lat pozbawienia wolności.

(fot. archiwum)
2017-12-08 10:30:16

13 komentarzy

  1. palanty, nikogo nie uprawnia dobieranie się do jakiejkolwiek kobiety tylko dlatego że jest kobietą! ładną, brzydką, gwiazdą holywood, kobietą klasy średniej czy inną nastolatką! Takie zachowania twierdza tylko o zbydlęcieniu facetów, widać jak można na niektórych liczyć, zamiast wspomóc to robią z ofiary winną… dokąd zmierza ten świat!? bez względu na to z jakich powodów wsiadła lub nie, nikt nie miał prawa jej tknąć!

Kursy walut

  • USD 4.3501zł 0.07%
  • GBP 5.3803zł 0%
  • EUR 4.6529zł 0.15%
  • CHF 4.8483zł -0.05%

Polub nas