Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Seat wypadł z drogi i ściął znak (zdjęcia)

W sobotę po południu na rondzie im. Mohyły w Lublinie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na szczęście nikt nie ucierpiał, uszkodzeniu uległ jedynie pojazd osobowy i znak.

Do zdarzenia doszło w sobotę po południu na skrzyżowaniu ul. Lwowskiej z ul. Podzamcze i ul. Ruską. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy wypadł z drogi i uderzył w znak na rondzie im. Mohyły.

Na miejscu policjanci zastali rozbite auto marki Seat, stojące na skrzyżowaniu, a także wyrwany z ziemi wraz ze słupkiem znak. Jak wynika ze wstępnych ustaleń i informacji przekazanej przez świadka, młody kierowca seata poruszał się po rondzie im. Mohyły od strony ul. Lwowskiej. W pewnym momencie zjechał na pas zieleni i uderzył w znak.

W zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia, jak również to, czy inny uczestnik ruchu drogowego mógł się przyczynić do tej kolizji. Obecnie nie ma już utrudnień z przejazdem.

AKTUALIZACJA 

Jak nam przekazano młody kierowca seata odbił, aby uniknąć zderzenia z pojazdem marki Toyota, którego kierowca wymusił pierwszeństwo na rondzie. Policjanci po zapoznaniu się ze sprawą wystawili mandat kierowcy toyoty.

Seat wypadł z drogi i ściął znak (zdjęcia)

Seat wypadł z drogi i ściął znak (zdjęcia)

Seat wypadł z drogi i ściął znak (zdjęcia)

Seat wypadł z drogi i ściął znak (zdjęcia)

(fot. lublin112.pl)

20 komentarzy

 1. Bolt. Gościu szybko zdjął emblematy i kogucika, ponieważ broni estońskiej firmy niszcząc nasz kraj, tak jak każdy kierowca bolt, uber i freenow oraz ich głupi, małoletni lub nieodpowiedzialni pasażerowie

  • Idąc twoim tokiem rozumowania – każda zagraniczna firma niszczy nasz kraj a wszyscy pracownicy zagranicznych firm są głupi ? wyłazi z ciebie typowy zwolennik jedynie słusznej partii

   • Nie każda, ponieważ nie wspominałam o firmach przynoszących korzyści dla Naszej gospodarki. W branży taksówkarskiej wymyślenie tzw. „okazjonalnego przewozu osób” przynosi straty dla Polskich firm, a przede wszystkim jest to nieodpowiedzialne. Wyłącznie głupcy i ryzykanci korzystają z takich „okazjonalnych przewozów”, ponieważ dostają na początku duże rabaty na zachętę, a później pakują zachodniej firmie za daną trase więcej, aniżeli normalną TAXI, bo pod wpływem alkoholu nie zdają sobie sprawy z tzw. mnożników. Spokojnej nocy i tanich oraz bezpiecznych przewozów. Pozdrawiam, Anna E.

    • Nic nie stoi na przeszkodzie by korporacje taxi robiły także promocje. Stworzenie apki to żadna filozofia. Demokracja, kapitalizm konkurencja pani Aniu.
     PS. nie korzystam z „okazjonalnego przewozu” ale mi on nie przeszkadza.

    • ta estońska firma użycza tylko korzystanie z aplikacji za 30,75% tak jak uber czy freenow a kierowców zatrudniają tzw partnerzy polacy i wynajmują im samochody za kasę.

    • jestem kierowcą bolta, jeżdże swoim samochodem, płacę podatek i vat ( taksówkarze korporacyjni niekoniecznie to płacą – wiem bo znam wielu, nawiasem mówiąc to koropracyjni też jeżdżą na bolcie i jest to ogólnie znana rzecz) wytłumacz mi prosze w jaki sposób ja niszczę nasz kraj.

  • Po co takie farmazony wypisywać? Jedyne co niszczy nasz kraj, to takie matoły jak Pani. ??‍♂️

  • dobzre pisze oni nie umieja jezdzic rtylko splepiaja w nawigacje i w dupie maja znaki bo oczu brakuje na koncentracje wystarczy zobaczyc kto kieruje sami przybysze z calego swaita co maja w dupie ptzrpisy

 2. Chłopaki brakuje ” ś ” w tytule, powinno być ” ściął ” znak .

 3. Młody kierowca i rondo Mochyły, to odpychające się przeciwności. Aż sobie siedli z telefonikami na trawniczku, żeby śladów obs**nią nie było widać.

 4. Kierowca Toyoty dostał mandacik, a Seat będzie naprawiany na koszt własny??? No chyba że ma AC

  • A dlaczego na swój koszt? Chyba sprawca jest znany a nawet jak by odjechał to tyle jest kamer po drodze że daleko nie ujedzie.

  • Oczywiście. Mógł nie odbijać i miałby naprawę z OC sprawcy.

 5. Tablice nie są danymi osobowymi więc dlaczego są zasłaniane..,??

 6. Mandat otrzymał, a nie napomnienie? Coś podobnego!

 7. „Na miejscu policjanci zastali rozbite aut marki Seat” to ile było tych aut? jak jedno to auto

Z kraju