Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Z prawego pasa w lewo. Groźnie wyglądająca kolizja na rondzie im. Dmowskiego (wideo)

W środę po południu na rondzie im. Dmowskiego w Lublinie doszło do zderzenia pojazdu dostawczego z autem osobowym. Moment kolizji zarejestrowała nasza Czytelniczka.

50 komentarzy

 1. A od kiedy mistrzowie kierownicy to jest rondo przy działającej sygnalizacji !!!!!
  To jest normalne skrzyżowanie !!!!

 2. A od kiedy mistrzowie kierownicy to jest rondo przy działającej sygnalizacji !!!!!
  To jest normalne skrzyżowanie !!!!
  Rondem może być jak wyłącza sygnalizacje i odpowiednim oznakowaniu . Ale tam ona jest włączona non stop

 3. I jeszcze jedno.
  Lublin112. Policja powinna zainteresować się tym LLE i sprawdzić czy ma prawo jazdy. Jeżeli posiada jakie kolwiek powinno mu zostać odebrane. Z takimi przekonaniami, jak w jego /jej komentarzu pod materiałem To jest potencjalny zabójca na drodze. No ludzie.

  • Przy okazji dotrzeć do ośrodka szkoleniowego gdzie był ten człowiek szkolony i go ZAMKNĄĆ i nie rozprzestrzeniać dalszej zarazy

 4. podręcznikowy przykład pustego łba
  zabrać lejce dożywotnio

 5. Używanie kamerek w samochodzie powinno być surowo karane. Powinniśmy brać przykład np, z Austrii tam nagrywanie przestrzenie publicznej przez kierowców jest surowo wzbronione i zagrożone wysokimi sankcjami, a u nas mamy całe miliony domorosłych kamerzystów którzy później takie filmiki umieszczają w sieci nie zakrywając często nawet tablic rejestracyjnych co godzi w prywatność użytkownika danego pojazdu.
  Czas powiedzieć kamerkom stanowczo NIE!

  • Skoro to godzi w twoją prywatność to zasłoń tablice lub nie wyjeżdżaj na ulicę, skoro tak chcesz prywatności. Tablice rejestracyjne nie są żadnymi danymi osobowymi. Jeżeli są to wejdź na pobliski parking i powiedz mi jak się nazywają właściciele pojazdów o konkretnych numerach na tablicach. Skoro są prywatne to zabieraj je sobie do domu, a nie zostawiasz na pojeździe. Śmieszą mnie takie wywody na temat tablic rejestracyjnych. Równie dobrze możesz zasłonić znaczek marki pojazdu, bo przecież to też narusza prywatność, że ty jedziesz mercedesem to znaczy, że to ty hahahaha

  • Oczywiście wypowiedz kobiety.
   Ja tam nie mam nic przeciwko żeby mnie nagrywali z prawa i z lewa. W razie spotkania się z taką amebą jak to coś na filmiku są dowody czarno na białym. Skraca to czas dochodzenia, ułatwia wydanie wyroku w Sądzie. A jak ci to nie odpowiada to wyjedz do Austrii i możesz być babą za kierownicą na pełen etat tam-nikt cię nie nagra i nie prześle nigdzie.

 6. Ciekawe jak jeździ „czytelniczka”. Zawsze jak widzę babę z wideorejestratorem to się zastanawiam czy swoje „wyczyny” też wysyła na policję…

 7. Na rondzie przy Leclercu to norma. Z prawego pasa w lewo…

 8. I znów Audi. Osobiście wstydziłbym się kupić auto tej marki.

 9. Dzisiaj rano jakiś palant blokował lewy pas przez całą długość ulicy Armii a następnie Bohaterów Monte Cassino krajowej aby skręcić „bez kierunkowskaza” z lewego pasu w al. Kraśnickie.

 10. Co z łeb nie wierzę

Z kraju