Niedziela, 03 marca 202403/03/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek na trasie Warszawa – Lublin. Droga S17 nadal zablokowana

Po wypadku zablokowana jest droga S17 na trasie Warszawa – Lublin. Na wysokości miejscowości Bocian doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych, interweniował śmigłowiec LPR.

Do wypadku doszło w czwartek po godzinie 16 na drodze S17, na trasie Warszawa – Lublin. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych, toyoty i volkswagena, w rejonie miejscowości Bocian w województwie mazowieckim, w powiecie otwockim, w gminie Kołbiel.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego, policja oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby. Jedna z nich została zabrana do szpitala przez śmigłowiec LPR. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Obecnie droga w kierunku Lublina jest zablokowana, policjanci wprowadzili objazdy, jednak część kierowców utknęła na ekspresówce i oczekuje na udrożnienie przejazdu. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

7 komentarzy

  1. Znowu! Dowódcę akcji pod sąd

  2. Granicę. Zresztą masz napisane Kraj.

  3. wypadek zdarzył się na ważnej dla regiony trasie i wielu kierowców jest wdzięcznych portalowi że podaje takie info

  4. Drogę

  5. Najlepiej będzie, jak zmienisz nicka na mały móżdżek. To, że nie byłeś dalej niż kilometr od swojej nory powinno sprawiać, żebyś nie wypowiadał się na tematy, o których nie masz pojęcia. Jak nikt nie jest w stanie Ci wyjaśnić, to ja to uczynię. Trasą S17 podróżuje bardzo dużo mieszkańców naszego regionu. Czasami co trzecie auto ma blachy z lubelskiego. Więc ta informacja jest dla nich bardzo ważna. A jak widać, lublin112 nawet poza regionem jest mistrzem w szybkim informowaniu. Kolejna rzecz to fakt, iż wiele osób mieszkających w stolicy pochodzi z Lubelszczyzny. I uwierz mi czyta lublin112.

  6. – zaden policjant nawet nie kiwnnal palcem zeby wydostac te kilkaset aut. A zjazd byl 2km wczesniej. Polowa aut jechala na wlasna dpowiedzialnosc pod prąd. Ja sam po godzinie stania na wsteku cisnąłem, bo juz sluzby dawno dotarly na miejsce zdarzenia. Pozostali stali kolejne godziny bez zadnego info.

  7. Tyle samo co „wspulnego” z „wspólnym” i „wojewudztwo” z „wojewódzctwem”…. Edukacja, człowieku, edukacja…. O tego zacznij.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo