690 680 960

Wypadek na trasie Lublin – Warszawa. Droga jest zablokowana, korek ma kilka kilometrów

Ponad 5 km liczy korek, jaki na skutek wypadku utworzył się na trasie z Warszawy do Lublina. Obecnie trwa akcja służb ratunkowych.

Do wypadku doszło w piątek wieczorem w Garwolinie. Na drodze ekspresowej S17, w ciągu obwodnicy miasta, doszło do zderzenia pojazdów.

Jak nam przekazano, wszystko wydarzyło się na jezdni w kierunku Lublina, na zjeździe z obwodnicy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Obecnie prowadzone są działania służb ratunkowych. Policjanci będą dopiero ustalać szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia.

Występują duże utrudnienia w ruchu. Dla bezpieczeństwa ratowników, jezdnia w kierunku Lublina została całkowicie zablokowana. Po zakończeniu akcji ratunkowej ma zostać udrożniony jeden pas jezdni. Obecnie korek ma ponad 5 km długości.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

3 komentarze

  1. Większość dzbanów pracujących w Warszawie nie potrafi jeździć,jeżdżą jak u siebie na podwórku lub polu nie zwracając uwagi na inne pojazdy i stąd te wypadki

    • Widzę że przeszkadzają Ci pracujący w Warszawie 😂😂😂 to nie oni powodują takie zdarzenia a niedzielni kierowcy którzy wyjeżdżają od święta na drogi i stwarzają niebezpieczeństwo nie potrafią odnaleźć się w coraz trudniejszych warunkach drogowych a wjazd na drogę expresowa lub autostradę to prawdziwe wyzwanie

  2. Dzień bez wypadku i całkowitego zablokowania s17 dniem straconym. Miało być szybciej i bezpieczniej, a prawie codziennie wypadek i trasa nieprzejezdna. Już szybciej było przez rondo w kolbieli.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji
Rajd rowerowy Tour de Lubelskie w Janowie Lubelskim
Mieszkańcom – w podzięce za solidarność czyli festyn na rozpoczęcie wakacji
Lato Wita Nas czyli festyn rodzinny w Trzeszczanach
Biesiada Rodzinna w Wólce Plebańskiej