Piątek, 14 czerwca 202414/06/2024
690 680 960
690 680 960

Wymysłów: 21-latek zginął w zderzeniu osobówki z ciężarówką na drodze krajowej nr 74

W piątek około południa na drodze krajowej nr 74, na wysokości wsi Wymysłów, doszło do tragicznego wypadku. W zderzeniu auta osobowego z ciężarowym śmierć na miejscu poniósł młody mężczyzna.

Ustalono tożsamość ofiary dzisiejszego tragicznego wypadku przed Annopolem, na drodze krajowej nr 74. W zderzeniu auta osobowego z ciężarowym śmierć na miejscu poniósł 21-letni mężczyzna. Siła zderzenia obu pojazdów była tak ogromna, że części uszkodzonych aut leżały na długości 150 metrów. Auto osobowe zostało doszczętnie zniszczone. Z pojazdu osobowego siła uderzenia wyrwała silnik, ciężarówka zaś przewróciła się do przydrożnego rowu.

Wymysłów: 21-latek zginął w zderzeniu osobówki z ciężarówką na drodze krajowej nr 74
(fot. Patryk – prędkościomierz z seata)

– Kierujący seatem ibiza jadąc od Kraśnika w kierunku Annopola podczas próby wyprzedzenia samochodu ciężarowego nie zauważył, że z naprzeciwka jedzie także pojazd ciężarowy. Manewr wyprzedzania nie udał się i doszło do zderzenia z ciężarową scanią. Kierowca seata zginął na miejscu. Samochód ciężarowy po zderzeniu, ściął metalowy słup ostrzegawczy, wpadł do rowu i wywrócił się w rejonie przejścia dla pieszych – informuje asp. Janusz Majewski z kraśnickiej Policji.

Droga została zablokowana na kilka godzin. Policja wyznaczyła objazdy przez Księżomierz.


Większy widok mapyWymysłów: 21-latek zginął w zderzeniu osobówki z ciężarówką na drodze krajowej nr 74
Wymysłów: 21-latek zginął w zderzeniu osobówki z ciężarówką na drodze krajowej nr 74

2015-02-06 17:51:31
(fot. Policja Kraśnik)

Autor: redakcja

53 komentarze

  1. wysoka jakość

    wystarczy w czasie jazdy myśleć.takie tragiczne wypadki to tylko i wyłącznie brak rozumu brak wyobrazni i odpowiedzialnośći.dobrze ze nikogo ze sobą nie pociągnął .

  2. ktoś wie skąd jest kierowca ciężarówki??

  3. kierowca był z baraków , podobno w kabinie było dwóch ktury kierował????????

Z kraju