690 680 960

Wyjechał na żółtym na skrzyżowanie, zderzył się z taksówką

Dwie osoby trafiły do szpitala po wieczornym zderzeniu dwóch aut w Lublinie. Nie ma utrudnień w ruchu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 19:25 na al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Lubartowską, Unicką i Obywatelską zderzyły się dwa samochody osobowe: audi i chrysler. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący audi mężczyzna jechał od strony ul. Unickiej w kierunku ul. Obywatelskiej. Wyjaśniał, że wjechał na skrzyżowanie na żółtym świetle. Po chwili zderzył się z taksówką jadącą od strony al. Spółdzielczości Pracy w kierunku ul. Lubartowskiej.

Dwie osoby podróżujące audi przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Nie ma utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112.pl)

8 komentarzy

 1. Kierownic cytryny (już leciwej)

  Krótki Quiz:
  Zakładając, ze kierujący mówi prawdę to jakie światło miał taksówkarz?
  a. zielone
  b. czerwone
  c. pomarańczowe

  • Janusz komentarzy

   Mógł mieć już zielone, tam dosyć szybko się zmieniają światłą.

  • Jeżeli założymy, że wjechał nawet na wczesnym czerwonym (pierwsze 6 sekund) to taksówkarz miał czerwone.

  • Jeżeli kierującego nie zatrzymały piesi przechodzący na zielonym(obywatelska) to taksówkarz miał 100 procent czerwone i zieloną strzałkę.

 2. Zmiana świateł trwa ok. 1 -2 min. Wizyta w szpitalach , prokuraturach , rehabilitacjach … etc – wieki . Ulice to nie korporacje . Po h… ta pogoń i za czym ? Do domu by zaliczyć więcej reklam w TV ? 10 zmian świateł przejechanych zgodnie z przepisami , to strata tylko ok. 10 min. Przez ten czas piwo w lodówce się nie rozmrozi , a z głodu jeszcze się nikt nie zesr..ł .

 3. Wyjechał czy wjechał ?

 4. Sratata żółte to on widział jak dojeżdżał a jeżdzi tak samo wielu kierówców-pierdołów . Kierowca pierdoła to ten który powoli reaguje na zmianę światła tj czerwone -wolno reaguje i jedzie, a zielone – wolno reaguje i nie jedzie.
  Niestety ale to cecha prawie narodowa polska, ale pierdoła jak juz w końcu ruszy to grzeje jak idiota aby potem znowu nie zareagowac na czerowone- no bo szybko przeskoczę- tak mysli powoli pierdoła szybko jadąc

 5. Podjeć synek tą swoją taksówką. Babciu to nie jest taksówką tylko audi.

Kursy walut

 • USD 4.5164zł 0.75%
 • GBP 5.4141zł -0.08%
 • EUR 4.6813zł -0.05%
 • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie