Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wybierasz się pociągiem na Świdnik Air Festival? Wrócisz gratis

POLREGIO S.A. Lubelski Zakład i Województwo Lubelskie, tegoroczni partnerzy pokazów lotniczych, przygotowali specjalną ofertę dla mieszkańców regionu, którzy zdecydują się zrezygnować z podróży samochodem i przyjadą na III Świdnik Air Festival pociągiem.

Osoby, które 4 czerwca dojadą pociągiem REGIO na stację Świdnik Miasto lub Lublin Airport i zachowają bilet (można go kupić w kasie na dworcu, przez internet, w automacie biletowym lub u obsługi pociągu), otrzymają voucher uprawniający do przejazdu w drogę powrotną bez dodatkowych kosztów.

Wystarczy przyjść na stoisko POLREGIO na terenie Świdnik Air Festival, okazać bilet na przejazd pociągiem REGIO (stacja wyjazdu w dowolnej relacji) do Świdnik Miasto lub Lublin Airport i odebrać voucher uprawniający do bezpłatnego przejazdu. Aby dogodnie dotrzeć na miejsce pokazów lotniczych należy wysiąść z pociągu na stacji Świdnik Miasto.

Dla ułatwienia dojazdu na Air Festival Lubelski Zakład uruchamia oprócz stałej oferty 4 dodatkowe połączenia POLREGIO na trasie Lublin  Główny – Lublin Północny – Świdnik Miasto – Lublin Airport i w stronę odwrotną. 

Rozkład jazdy wszystkich połączeń do Świdnik Miasto dowożących na Air Festival w dniu 4 czerwca br. znajduje się na stronie organizatora festivalu:  https://air-festival.swidnik.pl/wp-content/uploads/2023/05/RJ-Swidnik-Air-Festival-04-06-2023-2.pdf

Warunki taryfowe oferty „Świdnik Air Festival-powrót gratis” znajdują się na stronie POLREGIO:

https://polregio.pl/media/22114/oferta_swidnik_air_festival_powrot_gratis.pdf

(fot. POLREGIO)

9 komentarzy

 1. W NIEDZIELĘ 4. CZERWCA W WARSZAWIE, MARSZ PRZECIWKO RZĄDOWI BEZCZELNYCH ZŁODZIEI I KŁAMCÓW, A NIE FESTYNY LOTNICZY!

  • … jestem z Tobą !

   • Smutek symulowany

    Ale kolejne „plusy” weźmiecie ?
    I żeby ich nie stracić, chyłkiem, cichcem opłotkami pobiegniecie do urn zagłosować na PiS.
    Najgorsze w tym będzie jak po głosowaniu, wrócicie tu i znowu będziecie bodajkować na PiS.
    Taki u was klimat.

 2. Dziadek ze Slamsowa

  Uprzejmie informuję, że nie wrócę gratis, bo się tam nie wybieram, ani pociągiem ani swoim mercem (A Klase).

  • .......................,

   Dziadku, nie masz się czym chwalić – gdybyś miał G klasę to faktycznie prestiż.

 3. bilety na imprezke majkela 50 zł wole Radom

 4. przewiduję totalną klapę frekwencji na tej ” imprezie ” , jeszcze świdnik , tylko za cenę biletów dla całej rodziny zrobimy własną na bogato na swojej trawie

 5. Zygmunt z ulicy Zygmunta

  Redakcjo, w artykule jest błąd. Nie gratis a w ramach biletu wstępu na imprezę.

  • W ramach zakupionego biletu na przejazd na imprezę Świdnik Air Festiwal. To duża różnica. Powrót więc jest gratis, na podstawie biletu na przejazd pociągiem i potwierdzenia uczestnictwa w imprezie. To raczej logiczne, że oferta jest dla osób biorących udział w wydarzeniu, o czym mowa w tekście, a nie dla osób podróżujących w tym dniu do Świdnika 😉

   Wystarczy przyjść na stoisko POLREGIO na terenie Świdnik Air Festival, okazać bilet na przejazd pociągiem REGIO. Wraz z potwierdzeniem uczestnictwa w wydarzeniu pn. III Świdnik Air Festival.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo