Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

We wtorek rano mgły i zamglenia. Trudne warunki na drogach regionu

W nocy z poniedziałku na wtorek w regionie pojawią się gęste mgły i zamglenia. Ze względu na spadek widoczności kierowców czekają trudne warunki do jazdy.

W dalszym ciągu podczas jutrzejszej doby wpływ na pogodę we wschodniej części kraju powinien mieć przemieszczający się układ wysokiego ciśnienia „Sophie”. Ośrodek ten przyniesie na ogół pogodną i słoneczną aurę, jednak trzeba liczyć się z korzystnymi warunkami do rozwoju gęstych i bardzo gęstych mgieł radiacyjnych, które utrzymywać się mogą do godzin przedpołudniowych, na terenie województwa lubelskiego.

Temperatura na Lubelszczyźnie w ciągu dnia wyniesie od 2* C do 8*C. Należy spodziewać się spadków widoczności nawet do 50 – 100 m a lokalnie do niższych wartości.

2015-10-26 22:52:40
(fot. lublin112.pl, prognoza opracowana przez serwis Lubelscy Fani Burz)

2 komentarze

  1. potwierdzam, że w Lublinie jest mgła 🙂

  2. Sezon jazdy na przeciwmgłowych w korkach uważam za otwarty 🙂 A tak zupełnie na poważnie – ludzie, ja rozumiem, że poza Lublinem mgła jak cholera ale zlitujcie się i wyłączajcie przeciwmgłowe w mieście. I jeszcze jedno – do kretynów jadących S-ką w czasie mgły na dziennych i bez włączonych przeciwmgłowych – nie widać was, serio. Jak już chcecie sobie jechać na gównoledach, to przynajmniej prawym pasem i broń Boże nie próbujcie zmiany pasa, bo z tego co zauważyłem lewa wajcha przy kierownicy też jest wam obca…

Z kraju

Polityka i społeczeństwo