Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Lwowska: Zatoczył się z chodnika wprost pod taksówkę

Dzisiaj wieczorem na ul. Lwowskiej samochód osobowy potrącił pieszego. Mężczyzna trafił do szpitala.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 21:30 na ulicy Lwowskiej w Lublinie. Samochód osobowy potrącił tam pieszego. Jak ustaliliśmy na miejscu zdarzenia, kierujący peugeotem jechał od strony zamku. W pewnym momencie, z chodnika, zza zaparkowanych tam pojazdów, zatoczył się na jezdnię pieszy.

Mężczyzna został potrącony i przewracając się uderzył o jezdnię. Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe i policja. Pieszy został przetransportowany do szpitala. Jak nas poinformowano, doznał m.in. urazu głowy.

Okazało się również, że był on pod wpływem alkoholu. Kierowca taksówki był trzeźwy. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Informację o wypadku otrzymaliśmy od czytelników. DZIĘKUJEMY!

Ul. Lwowska: Zatoczył się z chodnika wprost pod taksówkę
Ul. Lwowska: Zatoczył się z chodnika wprost pod taksówkę
Ul. Lwowska: Zatoczył się z chodnika wprost pod taksówkę

(fot. lublin112)
2015-10-26 23:15:01

6 komentarzy

 1. Bardzo dobrze.szkoda,że tak się skończyło.

  • Kaśka spod Jaśka (na żywo)

   Tak jest, pani Basiu – jeszcze raz Bóg natychmiast zareagował, jednak szkoda, że tak mało skutecznie.
   Mógł go przecież ustabilizować.

 2. Nie usprawiedliwia gościa nic, że po pijaku wlazł na jezdnie, ale pomogli mu w tym dwaj mistrzowie parkowania, którzy zastawili prawie cały chodnik utrudniając poruszanie się. Mam nadzieje, że stróże prawa o nich nie zapomnieli. CHODNIKI DLA PIESZYCH!!!

  • Z tym parkowanie aut na tym chodniku to święta racja . Dość że auta zostawiają mało miejsca dla pieszych , to i jeszcze kierowcy stwarzają zagrożenie gdy po zaparkowaniu wysiadają pasażerowie prosto pod maskę innych poruszających się samochodów . Nie raz byłem świadkiem , jak otwierały się drzwi na pół pasa jezdni i np. kierowca autobusu zmuszany był do gwałtownego hamowania . Tam powinien być znak z zakazem postoju .

  • W tym miejscu dwa samochody to mało, zwykle zastawiony jest cały odcinek gdzie tylko można zostawić auto, od znaku ograniczenia prędkości do pasa zieleni, pozdro.

 3. hmm myślę, że przede wszystkim nie zawinił tutaj chodnik tylko mózg nachlanego pieszego. Szkoda tylko tego taksówkarza