Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Audi dachowało na skrzyżowaniu ul. Krochmalnej z ul. Diamentową

Dzisiaj rano, na jednym z najbardziej kolizyjnych skrzyżowań w Lublinie dachował samochód osobowy. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 8 rano na skrzyżowaniu ulic Krochmalnej z ul. Diamentową w Lublinie. Dachował tam samochód osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.

Na szczęście okazało się, że wszyscy uczestnicy zdarzenia wyszli z niego bez obrażeń. Skończyło się tylko na drobnych potłuczeniach.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący audi wykonywał manewr zawracania. Zderzył się jednak z innym autem, w wyniku czego audi wytrącone z toru jazdy przewróciło się na dach. Obaj kierujący byli trzeźwi.

Informacje o zdarzeniu oraz zdjęcia otrzymaliśmy od czytelników. DZIĘKUJEMY!

Audi dachowało na skrzyżowaniu ul. Krochmalnej z ul. Diamentową

(fot. nadesłane)
2015-10-26 11:57:03

21 komentarzy

  1. Do wszystkich hejterów – znaki są wszędzie takie same, jeśli ktoś o tym zapomina – zapraszamy ponownie na egzamin. A teraz droga redakcjo i czytelnicy lbn112 zróbmy zżute i kupmy parę kamer – latarnia przy mełgiewskiej, rondo blacharzy i wyżej opisane skrzyżowanie. Zawsze będziemy mieli filmy z pierwszej ręki.