Wszedł do biura i ukradł telefon. Policjanci odzyskali urządzenie

Chełmscy policjanci odzyskali skradziony telefon w jednej z firm na terenie Chełma. Sprawcy kradzieży grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

W miniony wtorek chełmscy policjanci przyjęli zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednej z firm na terenie Chełma doszło do kradzieży telefonu.

Pokrzywdzony relacjonował, że urządzenie zostało skradzione z pokoju biurowego. Kryminalni wytypowali i zatrzymali do tej sprawy 36-letniego chełmianina.

Jak się okazało mężczyzna przebywał w pomieszczeniach biurowych tej firmy. W pewnej chwili wykorzystał nieuwagę innych i zabrał leżący na biurku telefon komórkowy. Pokrzywdzony oszacował wartość strat na kwotę 1100 złotych.

Funkcjonariusze odzyskali skradzione urządzenie. Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. pixabay.com)

Zobacz również

6 komentarzy

  1. Łapy patusowi uciąć. Tak najlepiej będzie.

  2. Jak długo poszukiwano złodzieja
    Mnie w Bytomiu skradziono telefon 13 mają. Złodziejka nagrała się na monitoringu. Płaciła kartą. Telefon był nowy , była faktura , oczywiście można go namierzyć. Ale nie mam go do dziś. Prawdopodobnie chodzi o procedury.

  3. Widocznie telefonu Janiny szukać się nie opłacało.

  4. Gdyby to był telefon Ziobry, znalazł by się w ciągu godziny. Dodam, że był to mały osiedlowy sklepik na końcu Piekarskiej. Dalej już tylko krematorium. Pani przyszła do sklepu tylko po bułki.

  5. Gdyby to był telefon Ziobry, znalazł by się w ciągu godziny. Dodam, że był to mały osiedlowy sklepik na końcu Piekarskiej. Dalej już tylko krematorium. Pani przyszła do sklepu tylko po bułki. Zresztą. Po co android emerytce z Lubina

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie
Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu
Wyprawa – „Uroczyska pogranicza zapomniane cmentarze Polesia”
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi