Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wsparcie finansowe firm z problemami. Nie działa strona, na której trzeba złożyć wniosek

Od rana przedsiębiorcy informują nas, że nie mogą złożyć wniosku o dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 w systemie LSI2014. Strona, gdzie należy złożyć stosowne dokumenty nie działa.

170 komentarzy

 1. Anulowali, jest wiadomość na stronie lsi

 2. ANULOWALI ???? OD 9 SIEDZĘ

 3. Od 10 próbowaliśmy na kilku komputerach i dochodziło do wybrania pakietu i segregatora. Na tym był koniec i oczekiwanie na ikonę wyślij. Po 16 wpadłem na pomysł aby edytować pakiet, wcześniej były obawy, że tym sposobem można wniosek zablokować. Pojawiła się edytowana strona na której na samym dole była niepokaźna ikona wyślij do urzędu po kliknięciu pojawił się komunikat o złożeniu dokumentu. Jeżeli tak miało być to w jakim celu ktoś tam to ukrył. Po co edytować projekt lub segregator żeby wysłać , skoro one były już podpisane i gotowe do wysyłki ?

 4. ja pir…takie rzeczy tylko w polandi.. dobra zmiana szkoda nerwow pakuje sie i spadam z tego szamba

 5. Kpina za kpina. Teraz okazuje się, że nabór został całkowicie anulowane. Przecież w końcu wielu ludziom się udało ten pakiet złożyć. I co, wszystko na marne! Ja wysłałem już o 10.17. Byłem szczęśliwa, że może będę w tych5000 a teraz się okazuje, że nici z tego. Brak mi słów…

 6. Tyle czasu poświęconego i wszystko na marne.

 7. macie jak Was robi ue. po wyborach wszystko mozna zrobic, bedzie nawet anulowany projekt, bo nie ma na to pieniedzy a przed wyborami mozna bylo wszystko obiecac nawet na wakacje dla seniorow

 8. Wniosek do sądu już leci. Mnie tam przeszło bez problemu.

  • skoro masz tyle pieniędzy żeby po sądach chodzić . to po ki chu….. wniosek tam składałeś ?? dają to brać ? i jak w tej Polsce ma być dobrze?

 9. Ja wysłałem i mi przyjęli. Fakt , że trwało do dłużej i strona często się zawieszała, ale jakoś sie udało

 10. Powinien zmartwych powstać co najmniej Stalin i polityków rozliczyć za ich puste obietnice