690 680 960

Wrócił do domu ze szpitala, zabił matkę i to samo chciał zrobić z ojcem. Są zarzuty i areszt dla 24-latka z Biłgoraja

Wykonane zostały już czynności procesowe z 24-letnim Danielem S. z Biłgoraja. Śledczy przedstawili mu zarzuty zabójstwa matki i usiłowania zabójstwa ojca. Najbliższe miesiące spędzi on za kratkami.

16 komentarzy

  1. Jestem, a przywrócenim kary śmierci. A pietrek biedaku pójdź do pracy może zarobisz na wynajem i nie będziesz musiał mieszkać z rodzicami.

  2. Pietrek ,a co cię obchodzi „z czyjej pensji jest chałupa „? Typowy zawistny durny polak ….”chałupę taką postawili ciekawe z kąd wzięli pieniadze „….wyobraż sobie , o ile twoj ograniczony umysł jest do tego zdolny ,ze niektórzy ludzie zarabiaja mało ale potrafią oszczędzić i odłozyć ,bo nie wydają na pierdoły ….a nie jak wiekszosć „dziś mam to się bawię” a za kilka dni pusto w portfelu i czekanie na wypłatę ….

  3. Kluczowe jest, że zmarla Ania nie chciała żeby syna wypuścili, prosiła, mówiła że on w złym stanie. Ale się uparli i puścili.
    On ma zdiagnozowaną schizofrenię, ta chotoba ujawnia się właśnie we wczesnej dorosłości. Narkotyki tylko pogorszyły sprawę.

Kursy walut

  • USD 4.4827zł -0.63%
  • GBP 5.4185zł -0.57%
  • EUR 4.6835zł -0.1%
  • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie