Piątek, 14 czerwca 202414/06/2024
690 680 960
690 680 960

Wrak pojazdu w środku lasu na terenie Lublina. Nikt nie chce się nim zająć

W Lesie Dąbrowa na jednej ze ścieżek stoi porzucony pojazd. Auto jest już częściowo zdekompletowane, a nasz Czytelnik nie może się doprosić nikogo, aby zainterweniował w tej sprawie.

Od Czytelnika otrzymaliśmy prośbę o interwencję w sprawie porzuconego pojazdu na leśnej ścieżce w Lesie Dąbrowa. Pojazd stoi na terenie Lublina, na wysokości przedłużenia ul. Słonecznikowej w Ćmiłowie.

Pan Mirosław interweniował w Straży Miejskiej w Lublinie, przekazywał informację do Urzędy Gminy w Głusku, ale do tej pory nikt w tej sprawie nie podjął interwencji. Pojazd stoi nadal.

– Straż Miejska powiedziała, że to nie ich teren. Urząd Gminy Głusk też twierdzi, że to nie ich teren. Panią w urzędzie gminy prosiłem, skoro to nie ich teren, to żeby przekazali sprawę do odpowiedniej gminy, która odpowiada za ten teren, ale wątpię, że zechciała się tym dalej zająć. Według mnie nie mieli racji, bo ekologia nie powinna mieć podziału na obszary tylko pani powinna przekazać to do odpowiedniej instytucji, żeby ktoś się tym zajął. Gadają o kopciuchach, a wrakiem auta nie ma się komu zająć – napisał Czytelnik.

Ja ustaliliśmy pojazd znajduje się na terenie Lublina. Przesłaliśmy do Straży Miejskiej informację w tej sprawie z prośbą o interwencję. Informację przesłaliśmy również do Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie. Mamy nadzieję, że wrak nie będzie straszył spacerowiczów i rowerzystów szukających odpoczynku na terenach leśnych.

(fot. nadesłane Mirosław)

Autor: redakcja

25 komentarzy

 1. Wywieźć i postawić pod Ratuszem..prędko się nim zajmą..!!

 2. Jeśli mapy lasów dobrze opisane, to Nadleśnictwo Świdnik.

 3. postawcie tam fotopułapki – będzie ciekawy film

 4. ⭐⭐⭐☆☆☆

  Gdzie dokładnie stoi? Zajmę się nim tylko sobie akumulatory do szlifierki podładuje ?

 5. Spychologia , bylejakość , brak zangażowaniea , po co go targać niech stoi i tak mi płacą za etat. To jest podejście. SM szczyci się usunieciem po kilku LATACH wraku obsypanego śmieciami , brawo wy .
  Buhahahahahahahahahahahahahaha jełopy same dookoła !

  • Grunt to same xxx i wszystko jasne . Żałosne . Proste powiedzenie przez dzieci . Kto tak kogoś nazywa sam się tak nazywa . Prawdziwków nie brakuje .

 6. BALLADYNY 10 ZA STARĄ APTEKĄ , SAAABY BEZ REJESTRACJI OD LAT. DO ROBOTY SM !

 7. A gdyby wybuchł pożar kto odpowie za uniemozliwieniee przejazdu straży pożarnej?

  • Czy służby leśne i Straż Miejska są pewne tego, że to auto nie jest zagrożeniem pożarowym w tym miejscu?

 8. Kata ma? To zabiorę 🙂

 9. Na ul. Mackiewicza stoją same takie wraki i nie dość, że zabierają miejsce dla mieszkańców, to jeszcze stoją w taki sposób, że nie sposób się minąć w dwa samochody. O stanie drogi nie wspominam, bo szkoda słów.

Z kraju