Czwartek, 25 lipca 202425/07/2024
690 680 960
690 680 960

Wjeżdżał na rondo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Ford zderzył się z toyotą

Dwa auta zderzyły się wieczorem na wiadukcie nad al. Witosa w Lublinie. Przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Nie ma utrudnień w ruchu.

Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 20 na skrzyżowaniu al. Witosa oraz ul. Grygowej i Dekutowskiego w Lublinie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: toyota i ford.

Jak nas poinformowano, kierujący fordem mężczyzna jechał od al. Witosa od strony centrum. Wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu toyocie, której kierowca zjeżdżał z ronda. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Podróżujące autami osoby nie doznały obrażeń ciała. Uczestnicy kolizji postanowili porozumieć się bez udziału policji. Nie ma większych utrudnień w ruchu. Obecnie lawety zabierają oba uszkodzone auta.

Wjeżdżał na rondo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Ford zderzył się z toyotą

(fot. nadesłane – Michał, Kacper)

4 komentarze

  1. OC na Kierującego a nie na pojazd

  2. jak myślicie ile posmarował szofer z forda, bo 500 to chyba trochę za mało

  3. Obstawiam, że ten z forda miał coś na sumieniu, może jakiegoś promila lub inne sprawy i zaproponował temu z Toyoty 10k PLN. Toyota warta z 5tysi, to właściciel się zgodził. Oczywiście to tylko moja wersja, a co inni myślą to nie wiadomo. Spokojnej nocy 🙂

    • A może był rozumny? Skoro wiedział że to i tak jego wina to po co płacić dodatkowo mandat i łapać punkty?

Z kraju

Sport