690 680 960

Wjechała wprost przed trolejbus. Doprowadziła do groźnego wypadku (zdjęcia)

Dwie osoby zostały poszkodowane w wypadku, jaki miał miejsce po południu w Lublinie. Kierująca renaultem doprowadziła do zderzenia trzech aut.

Do wypadku doszło w sobotę po godzinie 14 na ul. Granitowej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Berylową i Agatową zderzyły się trzy pojazdy: dwa samochody osobowe i trolejbus komunikacji miejskiej. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierująca renaultem kobieta poruszała się ul. Berylową na wprost, w kierunku ul. Agatowej. Nie ustąpiła jednak pierwszeństwa przejazdu trolejbusowi, który jechał w stronę ul. Jana Pawła II. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia obu pojazdów. Następnie wytrącony z toru jazdy renault uderzył jeszcze w volkswagena.

W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby. Obecnie udzielana jest im pomoc medyczna. Policjanci będą ustalać szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują spore utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112, nadesłane, Adrian, Marcin, Martens)

42 komentarze

  1. paniusia nie zauważyła trolejbusu wielkości stodoły ,to albo ślepa albo nie wie żejest w mieście a nie na wsi?

  2. Miala dość jeżdżenia renówka, więc musiała ją skasować.

  3. Mieszkanka osiedla

    Ile jeszcze razy musi dojść w tym miejscu do wypadku, żeby miasto się tym zajęło. Zrobić w tym miejscu rondo. Zdecydowanie ułatwiłoby to kierowcom jazdę na tym skrzyżowaniu.

Kursy walut

  • USD 4.2803zł -1.04%
  • GBP 5.2838zł -0.83%
  • EUR 4.7079zł -0%
  • CHF 4.7147zł -0.16%

Polub nas