690 680 960

Posiniaczona 3-latka przyszła do przedszkola. Matka trafiła do tymczasowego aresztu

Do jednego z chełmskich przedszkoli trafiła posiniaczona i podrapana 3-latka. Dziecko zostało przewiezione do szpitala, a matka zatrzymana. Kobieta najbliższe miesiące spędzi w tymczasowym areszcie.

W minioną środę policjanci z Chełma otrzymali informację, że do jednego z przedszkoli przyprowadzona została ich 3-letnia podopieczna z widocznymi siniakami i zadrapaniami na ciele.

Wraz z wychowawcą karetką pogotowia została przewieziona na badania lekarskie do szpitala. Na szczęście nie wymagała hospitalizacji i po konsultacji lekarskiej wraz z młodszym rodzeństwem trafiła pod opiekę ośrodka opiekuńczo-wychowawczego.

Do jej miejsca zamieszkania skierowani zostali policjanci. Wszczęte w tej sprawie śledztwo potwierdziło stosowanie przemocy fizycznej wobec 3-latki. Matka dziewczynki została zatrzymana i doprowadzona do prokuratury, gdzie usłyszała zarzut. Wdrożona została też procedura niebieskiej karty.

W czwartek Sąd Rejonowy w Chełmie zastosował wobec matki dziewczynki środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Znęcanie się fizyczne lub psychiczne nad osobą nieporadną ze względu na jej wiek zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 8.

(fot. Policja Chełm)

9 komentarzy

 1. L112 bez podanej lokalizacji w tytule :/

 2. Brawo za reakcje , może wychowawczyni uratowała jej życie ?

 3. a PIS marnuje

 4. nawet z zamazaną mordą widać, że to meliniara patusiara

 5. jestem tatą mam 5 letniego piokuka i nie wyobrażalną sytuacją jest dla mnie takie podejście do dziecka ! Dziecko to istny świat radości które mi daje więc o co chodzi ? Co wymagać od takich słodziaków młodziaków niech dorastają dorastają w radości szczęściu i beztrosce bo takie ma być dzieciństwo mimo tego że nie każdy z pewnością takie miał bo były inne czasy tak można tłumaczyć ! Żyjmy dziećmi i cofajmy się z nimi w czasie!!!!!!!!!

 6. Krzysztof,, Ochota,,

  Obowiązkowo od 14 roku usuwać macicę, zakaz rozmnażania, nie przedłużać gatunku głupszego z pokolenia na pokolenie.

 7. Ojciec dzieci poszedł w siną dal i pewnie alimentów nawet nie płaci ale wiadomo hejt na babę bo sobie nerwowo sama z dwójką dzieci nie radzi, klasyka w Polandii.

Kursy walut

 • USD 4.3518zł -0.51%
 • GBP 5.3364zł -0.1%
 • EUR 4.6856zł -0.12%
 • CHF 4.75zł -0.26%

Polub nas