Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechał oplem na skrzyżowanie, zderzył się z kią. Jedno z aut dachowało (zdjęcia)

Utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na ul. Związkowej w Lublinie. Zderzyły się tam trzy auta, z czego jedno dachowało. Na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 11:15 na ul. Związkowej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Bursaki zderzyły się trzy samochody osobowe: opel, kia i volvo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący oplem mężczyzna jechał ul. Bursaki od strony galerii Olimp. Wjeżdżając na skrzyżowanie zignorował znaki drogowe i doprowadził do zderzenia z kią, której kierowca poruszał się ul. Związkową w stronę Choin. Uderzona w bok kia przewróciła się na dach. Uszkodzone zostało jeszcze volvo, którego kierowca oczekiwał na możliwość wjazdu na skrzyżowanie.

W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby, które przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Występują utrudnienia w ruchu, tworzą się spore korki.

(fot. lublin112.pl, nadesłane – Krzysztof, Adrian)

12 komentarzy

 1. 4,5/5 ładnie

 2. Opla i volvo sie wyklepie ale kia to już chyba tylko dawca.

 3. I jak widać nie trzeba obcokrajowca żeby komuś wymusić i zrobić kuku.

  • Co wniósł twój imbecylny koment? Zazdrościsz ukrom pochodzenia czy po prostu nim jesteś?

   • Dużo wniósł, bo wczoraj Ukrainiec też zignorował znaki, co skończyło się tragicznie. Oczywiście w komentarzach nagonka na Ukraińców. Niestety, ale styl jazdy Polaka i Ukraińca mieści się w tej samej grupie – prędkość, bezmyślność i brak kultury.

 4. … szybciej !!! , coraz szybciej ! . zatrzymano uprawnienia ?

 5. Przeciez tam nie ma tyg bez dzwona! W koncu ktos z zginie i moze wtedy miasto cos zrobi z tym skrzyzowaniem! Kieliszek, czytasz to? Żuk?

  • To skrzyżowanie omija się szerokim łukiem, przeciąć związkową to tylko przeżegnać się i rura prosto, tak zrobił ten gość jednak nie wyszło i spowodował wypadek

  • Pracuje w budynku na rogu Bursaki i Związkowej i nie jest tak że co tydzień stłuczka. Miasto nic nie chce z tym skrzyżowaniem zrobić. Nie wiem czy musi być jakaś tragedia żeby coś zrobili tak jak na skrzyżowaniu Kompozytorów i Elsnera.

 6. I takie ładne S60 rykoszetem oberwało. Ehhhh.

 7. Czemu nikt nic nie napisze o strzelaniu w kebabie w Janowie Lub.