690 680 960

Ze zbiornika wodnego wyłowiono zwłoki 37-latka

Na oczach szwagra wszedł do wody i utonął. Ciało 37-latka zostało wczoraj wyłowione ze zbiornika i zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok.

W miniony czwartek po południu służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że w zbiorniku wodnym w Nadrybiu utonął 37-letni mężczyzna.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 37-latek był pod wpływem alkoholu i mimo odwodzenia go od pomysłu wejścia do wody, wszedł do niej by popływać. Kiedy mężczyzna znajdował się około 10 metrów od brzegu zaczął tonąć. Jego kuzyn podjął próby uratowania tonącego, niestety bezskutecznie.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, jednak w czwartek ciało nie zostało odnalezione. Natrafiono na nie wczoraj. Ciało zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

3 komentarze

  1. Ale co ustalać??? Wiadomo że nie miał mózgu.
    Tam była wielka jama wypełniona wódą.

    • Ustalać czy nikt mu nie pomógł w podróży na tamten świat. Z informacji szwagra owszem można takie wnioski wysnuć jak mówisz ale ludzie potrafią tak kłamać że szok.

  2. O ile faktycznie wszedł do wody sam…

Kursy walut

  • USD 4.5066zł -0.22%
  • GBP 5.4151zł 0.02%
  • EUR 4.6684zł -0.28%
  • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie