Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechał na czerwonym, zderzył się z autobusem. Kolejne takie zdarzenie w tym miejscu (zdjęcia)

Po raz kolejny na skrzyżowaniu al. Unii Lubelskiej z ul. Zamojską w Lublinie zderzyły się dwa pojazdy. Jak zwykle w tym miejscu przyczyną było zignorowanie wskazań sygnalizacji świetlnej. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 13 na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Zamojską zderzyły się dwa pojazdy: autobus komunikacji miejskiej i samochód osobowy. Na miejscu interweniowała policja i nadzór ruchu MPK.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący volvo mężczyzna jechał al. Unii Lubelskiej od strony zamku. Wjeżdżając na skrzyżowanie zignorował wskazania sygnalizacji świetlnej. W wyniku tego doprowadził do zderzenia z autobusem komunikacji miejskiej, którego kierowca wykonywał manewr skrętu w lewo, w ul. Zamojską.

Podróżujące pojazdami osoby nie odniosły od obrażeń ciała. Na miejscu znajdują się obecnie pracownicy nadzoru ruchu MPK, którzy prowadzą czynności w kierunku kolizji. Występują utrudnienia w ruchu zablokowane są dwa pasy jezdni.

Przypomnijmy, wczoraj w tym samym miejscu i w takich samych okolicznościach z autobusem komunikacji miejskiej zderzył się nissan. Więcej na ten temat TUTAJ.

Wjechał na czerwonym, zderzył się z autobusem. Kolejne takie zdarzenie w tym miejscu (zdjęcia)

Wjechał na czerwonym, zderzył się z autobusem. Kolejne takie zdarzenie w tym miejscu (zdjęcia)

(fot. lublin112)

25 komentarzy

  1. Autobus wjechał na zielonym tylko tam trzeba zwolnic do zera na lewoskrecie większym pojazdem żeby z kabiny nie wypaść pomijając pasażerów

  2. Dam 150€ za to Volvo rozbite

  3. jak to samo na tym samy rondzie to moze wadliwe swiatla SA

  4. Każdy kto tamtędy jeździ dobrze wie jak jest że jadący uni nie widzą tych świateł tak że uszczypliwe komentarze w stronę mpk możecie schować sobie w buty. Dawno nie wylewaliscie pomyj na kierowców autobusów to teraz nawet jak.nie jego wina to nie pasuje że się uśmiecha,

  5. Somsiad złodziej!

    Wiadomo lubelaki nie umiejo jeździć!

    • LSW LPA LLB LUB LOP najlepiej jeżdżą. A jak parkują! Na skos na dwóch miejscach na chodnikach.