690 680 960

Wieczorne zderzenie na skrzyżowaniu. Jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

Wczoraj wieczorem w Hrubieszowie na jednym ze skrzyżowań doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 22 na skrzyżowaniu ul. Mickiewicza z ul. Piłsudskiego w Hrubieszowie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych, na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ratownicy po przybyciu na miejsce zdarzenia zastali dwa uszkodzone pojazdy osobowe. Podróżujące nimi osoby o własnych siłach opuściły rozbite auta. Jedna z nich została przetransportowana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala w Hrubieszowie celem wykonania dodatkowych badań.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca prowadzonych działań, odłączeniu zasilania w pojazdach, zebraniu płynów eksploatacyjnych z drogi oraz oświetleniu miejsca zdarzenia. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez jedną z osób kierujących. Szczegółowe okoliczności zderzenia obu samochodów ustalają policjanci.

(fot. PSP Hrubieszów st. kpt. Franiak Damian)

Jeden komentarz

  1. Em. Patyk pocieszyciel

    Jedna osoba trafiła do szpitala – no i wystarczy, żeby personel się nie nudził

Kursy walut

  • USD 4.2559zł 0.75%
  • GBP 5.2567zł 0.55%
  • EUR 4.5376zł 0.34%
  • CHF 4.671zł 0.05%

Polub nas