Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie aut na ekspresówce. Na miejscu pracują służby ratunkowe

Jak informują służby drogowe, na drodze ekspresowej między Lublinem a Piaskami zderzyły się trzy auta. Kierowcy napotkają na utrudnienia w ruchu. Występują one w obu kierunkach.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 20:35 w miejscowości Wola Piasecka w powiecie świdnickim. Na drodze ekspresowej S12/17, na odcinku między Lublinem a Piaskami, zderzyły się trzy samochody osobowe.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Obecnie trwają działania służb ratunkowych. Z kolei policjanci ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia.

Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest prawy pas jezdni w kierunku Piask oraz lewy pas w stronę Lublina. Ten ostatni zajmują pojazdy ratowników.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

10 komentarzy

 1. durniom dac ekspresowki

 2. Zablokowany jest prawy pas jezdni w kierunku Piask oraz lewy pas w stronę Lublina – no to ratujących się najechałooo …
  Standardowo i według procedur 1 radiowóz z dwoma policjantami, 1 karetka pogotowia i 5-7 wozów okolicznych strażaków.
  Potrzebni, nie potrzebni, ale udział w akcji zaliczyli, po te 20-30 zł zarobili i… czekają, na doliczenie stawek godzinowych, a może który sorbentem posypie płyny ustrojowe rozbitych autek, może miotłą ruszy… druhom sny poopowiada, fajurkę zajara.

  • Pewnie się tak tłumnie pchają bo paliwo jeszcze za tanie…

  • Ale zauważ jak do tego oszczędnie podchodzi policja, nie wysyłają kilku busików z nudzącymi się policjantami, tylko jeden radiowóz z dwoma osobami.

  • Ambulans też zwyczajowo jedzie jeden,, a dopiero w miarę potrzeb wykorzystują radiotelefon i proszą o więcej.
   A strażaków… wszyscy z okolic (dobrze, że nie z regionu).

 3. Francheska, Oby Ci, co po 20- 30 zarobią, z tych 5- 7 wozów nigdy nie byli CI potrzebni, bo gwarantuję Ci że jak będziesz potrzebować POMOCY- czego Ci nie życzę- to dyspozytor wysyłając taką pomoc będzie tylko myślał jak szybko do Ciebie dotrzeć i udzielić pomocy. Szkoda że tak idiotycznie myślące osoby jak ty komentują to pod takimi postami.

  • Widzę, że argumenty do ciebie nie docierają.
   Znając więc powiedzenie: „Jak spotka się dwóch głupich, ustąp mu”, ustępuję 😆

 4. Ochotnicza straż też chce zarobić postoisz parę godzin z petem w pysku i masz parę groszy za darmo.

  • Niby AA alkoholik

   Taaa, w tym tłumie przy byle ognisku, czy nie daj Boże, wiejskiej chałupinie o rozmiarach 4×5 m, największą ochotę przejawiają do kasiorki.