690 680 960

Groził, że podpali mieszkanie. Trzy godziny policyjnych negocjacji, potem weszli antyterroryści

Najpierw zabarykadował się w mieszkaniu przy ul. Sokolej w Lublinie, potem zagroził, że je podpali. Przez ponad trzy godziny trwały negocjacje z 28-latkiem, w końcu policjanci zdecydowali się na siłowe wejście do mieszkania. Antyterroryści obezwładnili mężczyznę i w policyjnej eskorcie został on przetransportowany do szpitala.

Więcej o zdarzeniu przeczytacie tutaj – kliknij!

2018-01-01 20:59:32
(fot. wideo lublin112.pl)

11 komentarzy

 1. z którego zaraz go wypuszczą bo obieca ze już nie będzie

 2. wiadomo kto mieszka na tatarach i bronowicach , wiadomo że tam co drugi to umysłowy. Z takim trzeba ostro bo za dwa dni znowu alarm odwali na osiedlu. Rozmiękczyć go trzeba a potem obić i to porządnie i głupoty z głowy wyparują. Najlepiej dać gada do mnie , wyprowadzę go momentalnie na ludzi. No chyba że słaby jest to może tego nie przeżyć ale to wtedy pójdzie do piachu.

  • Mega inteligentny komentarz. Pewnie wielki pan ze śródmieścia albo z czubów. Niestety w każdej dzielnicy zdarzają się takie historie, więc wychodzi na to że wszędzie są chorzy psychicznie. A czytajac tą wypowiedź to daleko nie trzeba szukać

  • Za taki numer dostanie pewnie ze 2-3 lata. Gdy koledzy z celi sie nim zajma, to przestanie tak kozaczyc…

  • Ciebie bym wslal do psychiatry,za pisanie takich komentarzy,poniewaz obrazasz ludzi tam mieszkajacych,twoj wpis zglosze,o naruszenie regulaminu.Jezeli jestes taki odwazny to podaj swwoje dane bochaterze ,zreszta twoje imie mowi wszystko

 3. Tyle ceregieli ze śmieciem . Szkoda że nie spadł z tego dachu.

 4. Jan Wszystkowiedzoncy

  Prawdopodobnie to alkoholik na głodzie -taki DDA z AA.Tyle w temacie.Oby nie mógł mieć dzieci.Selekcja naturalna wyeliminuje słabe jednostki a matka natura nie pozwoli przekazywać marnych genów na kolejne pokolenia.

  • Moja kuracja takiego „chorego” polegałaby na podawaniu wódeczki w takich ilościach, że zachlałby sie szybciuchno, i takich ilości tego co ćpał za kradzione pieniądze, żeby zaćpał się osiągając stan stabilny ku uciesze społeczeństwa i rodziny.

  • Jakich marnych genów?! Kolego. Zobacz ile kalek sie rodzi itp. Niewiem czy jest, czy jeszcze będzie dodatkowo zakaz aborcji dla uszkodzonych płodów. To wtedy będzie się rodzic.

 5. Karol okrasa?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!