690 680 960

We Włodawie znów zorganizują kino plenerowe. Tym razem w amfiteatrze

Sukcesem zakończyło się zorganizowanie w ubiegłoroczne wakacje kina plenerowego na włodawskim targowisku. W tym roku seanse będą kontynuowane.

Od wtorku 2 sierpnia we Włodawie rozpoczną się plenerowe seanse filmowe. Jest to kontynuacja ubiegłorocznego kina plenerowego, jakie zorganizowano na terenie miejskiego targowiska. Wtedy to mieszkańcy bardzo chętnie oglądali wyświetlane filmy, jak też uczestniczyli w imprezach towarzyszących.

­- W ubiegłym roku zainicjowaliśmy kino letnie we Włodawie. Inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem mieszkańców i turystów. Dlatego w tym roku postanowiliśmy ją powtórzyć i rozwinąć – wyjaśnia Burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński. W tym roku organizatorzy postanowili wykorzystać do wyświetlania filmów nowo wyremontowany włodawski amfiteatr.

Seanse odbywać się będą od 2 do 4 sierpnia. Każdego dnia wyświetlane będą dwa filmy, pierwszy o 21:00, drugi o 22.30. We wtorek widzowie obejrzą „Asterix i Obelix Osiedle Bogów” i „Wychodne mamusiek”. W środę „Bezcenny dar” oraz „October baby”. W czwartek „Prawdziwe życie” i „Home run”.

Wstęp na wszystkie projekcje jest bezpłatny. Organizatorami kina są Burmistrz Włodawy i Włodawski Dom Kultury. Projekt „Kino pod chmurka” finansowany jest ze środków Miejskiej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych we Włodawie.

(fot. nadesłane)
2016-07-28 23:04:51

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Rodzinny na Rynku w Modliborzycach
Koncert: Śpiewajmy Piosenki Żołnierskie
Zlot motocyklowy w Szczebrzeszynie
Obchody Święta Wojska Polskiego w Garnizonie Lublin
Piknik Rodzinny w Konopnicy