690 680 960

W środę pojawią się utrudnienia w ruchu na dwóch ulicach w Lublinie

W najbliższą środę na dwóch ulicach Lublina pojawią się utrudnienia z przejazdem. Mają one związek z pracami w rejonie sieci wodociągowej.

Jak informuje wykonawca, w dniu 20 listopada od godziny 7:30 zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu, zawężenie ul. B. Paśnikowskiego przy skrzyżowaniu z Al. Kraśnicką. Zostanie zawężony prawy pas ruchu, obstawiony będzie właz do komory sieci wodociągowej. Prace potrwają do piątku 22 listopada do godziny 15.

Także w środę od godziny 08:00 zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu, zawężenie ul. Z. Herberta przy ul. Zemborzyckiej. Zostanie zawężony prawy pas ruchu, obstawiony będzie właz do komory sieci wodociągowej. Tam także prace potrwają do piątku do godziny 15.

W rejonie prowadzonych prac zachowajcie ostrożność.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

5 komentarzy

  1. Co to dla Lublinian .

  2. To przeszkód ”numer one” ale Racławickie, ostatnio widziałem Panek tak pędził że na muldach mógłby w wiacie przystankowej z ludźmi wylądować.

    • Kierowcy korzystajacy z Panka to myslą że ich przepisy nie dotyczą w kwesti predkości i parkowania. Powinni pamietac że oprócz mandatu i punktów karnych zostaną obciązeni jeszcze kosztami wynikającymi z umowy z Pankiem.

  3. Brakuje prac w rejonie Diamentowej 🙂

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!