Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

W rowie przy torach znaleziono zwłoki młodej kobiety. Kilka dni temu zniknęła z domu

Trwa ustalanie przyczyn śmierci młodej kobiety, której ciało znaleziono dziś na obrzeżach Lublina. Okazało się, że jest to zaginiona ponad tydzień temu mieszkanka podlubelskiej gminy.

W środę około godziny 9 służby ratunkowe zostały zaalarmowane, że przy ul. Pliszczyńskiej w Lublinie leży kobieta, która nie oddycha. Natrafiły na nią przypadkowe osoby. Znajdowała się ona w rowie w pobliżu torów.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna z Lublina i Świdnika Dużego oraz policja. Okazało się jednak, że na pomoc jest już za późno. Kobieta nie żyła od wielu godzin.

Z przeprowadzonych na miejscu czynności wstępnie wynika, iż do jej śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie. Nie miała też obrażeń ciała mogących wskazywać na potrącenie. Ciało zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok.

Wiadomo już, że denatką jest 27-letnia mieszkanka gminy Konopnica. Kobieta 12 lutego wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

14 komentarzy

 1. Się zabiła😭

 2. ludzie Gdzie Konopnica a gdzie ul Pliszczynska?? Dlaczego akurat tam przy torach? I nie ma obrażeń? I nikt jej nie „pomógł”
  Delkatnie te wypociny sie nie trzymają kupy. Ciekawe dlaczegóż

  • Internetowy detektywie daj spokój…jak masz wiedzę w temacie tego zdarzenia zgłoś się do służb.

  • Musisz sam przeprowadzić śledztwo. Co mieli więcej napisać jak tylko tyle im przekazano? Więc jak będziesz już znał szczegóły tego nieszczęścia to daj znać.

  • Ach, mamy tu komentatora śledczego.

 3. Spróbuj napisać jeszcze raz tylko wyraźniej. Może drukowanymi.

 4. Będzie takich sytuacji więcej, bo mamy tendencje, że problemów psychicznych nie traktujemy poważnie. Tacy ludzie nie są często traktowani poważnie, a tam co się zabijesz, nie gadaj głupot, jaka depresja idz pobiegaj.

 5. Dramat, to tyle co można powiedzieć w sprawie wydarzenia , natomiast komentarze większości nie powinny być publikowane przez redakcję z szacunku do zmarlej.

 6. Mieszkam nieopodal. Ciekawe jest to, że własnie między Ponikwodą a Rudnikiem (gdzie jest Pliszczyńska) były już chyba z 3 podobne zdarzenia z młodymi ludźmi w przeciągu 8 lat. Może z racji na dziewiczość okolicy.

 7. Szanowna Redakcjo!
  „Z przeprowadzonych na miejscu czynności wynika, iż wstępnie do jej śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie.”
  A nie powinno być: „…wstępnie wynika…”?

 8. Czy ktos moze wie co sie wydarzylo , znalem Agnieszke, Proszę jesli ktos cos wie ;(

Dodaj komentarz

Z kraju