Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

44-latek źle się zachowywał wobec babci. Miał w pokoju marihuanę

Zamojscy policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na terenie Zamościa. Na miejscu mundurowi zastali nietrzeźwego 44-latka oraz jego babcię. Interwencja dotyczyła niewłaściwego zachowywania się mężczyzny wobec seniorki. Jak się okazało miał on marihuanę, będzie też odpowiadał za kradzieże.

W minioną niedzielę zamojscy policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na terenie Zamościa. Przyczyną interwencji mundurowych było zgłoszenie o niewłaściwym zachowaniu nietrzeźwego 44-latka wobec swojej 86-letniej babci.

– Po rozmowie z seniorką, która skarżyła się na wnuka, funkcjonariusze podjęli decyzję, że mężczyzna wytrzeźwieje na komendzie. Ich decyzja zmieniła się jeszcze w trakcie interwencji. Uwadze policjantów nie umknęło bowiem foliowe zawiniątko znajdujące się na stole w pokoju zajmowanym przez 44-latka. Znajdował się w nim charakterystyczny susz o specyficznym zapachu. Mundurowi nie mieli wątpliwości, że jest to marihuana, a późniejsze badanie tylko potwierdziło ten fakt – wyjaśnia aspirant sztabowy Katarzyna Szewczuk z zamojskiej Policji.

Mężczyzna został zatrzymany do czasu wytrzeźwienia. Niedługo później okazało się, że był już w zainteresowaniu policjantów, którzy podejrzewali go o dokonanie kilku kradzieży. Zatrzymanie mężczyzny tylko przyśpieszyło zakończenie tych spraw.

– Wczoraj 44-latek został przesłuchany. Oprócz zarzutu posiadania narkotyków, usłyszał zarzuty dokonania kradzieży kosmetyków o wartości blisko 2 tysięcy złotych w jednej z zamojskich drogerii – dodaje aspirant sztabowy Katarzyna Szewczuk.

PRZECZYTAJ

W rowie przy torach znaleziono zwłoki młodej kobiety. Kilka dni temu zniknęła z domu

11 komentarzy

 1. bać ćpunów i po

 2. Pełowska patologia ćpuny i złodzieje

 3. 44-latek źle się zachowywał, a 43-latek został zatrzymany?

  • idź do okulisty

   • Dobrodziej frasobliwy

    Myślisz, że pójście do okulisty to takie proste ? Kolejka co najmniej półroczna. No chyba, że pójdziesz prywatnie, Będziesz przyjęty następnego dnia.

 4. Bo na państwowej posadzie przyjmuje się czterech pacjentów a prywatnie po pracy czterdzieści.

 5. chłop ze Spiczyna

  Ten to dopiero Patol.

 6. Zazdro, chciałbym mieć babcię w wieku 44 lat. Zdrówka pani Babci.

Dodaj komentarz

Z kraju