Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

W regionie rozpoczynają się pierwsze rolnicze protesty. Zablokowany węzeł Lublin Tatary (zdjęcia)

Zgodnie z zapowiedziami w regionie rozpoczynają się pierwsze rolnicze protesty. Rolnicy pojawili się już m.in. w Turce, w rejonie węzła Lublin Tatary. Kierowcy muszą liczyć się dużymi utrudnienia w ruchu i koniecznością wybierania alternatywnych tras przejazdu.

41 komentarzy

 1. Obawiam się że Unia i rządzący coś tam zaproponują rolnikom a oni odpuszczą a za jakiś niezbyt odległy czas unijne pomysły wrócą ze zdwojoną siła 🙁

 2. Danzig und Breslau

  I zabrać Breslau

 3. A Policja sprawdziła czy wszystkie ciągniki są dopuszczone do ruchu i są zarejestrowane? Na jednym ze zdjęć jest niebieski ciągnik a nie widać żeby miał rejestrację.

  • Kierowca Policja sprawdziła i wszystkie ciągniki są sprawne. To nie czas, gdy wmawiali ci, że chłop to ciemniak.

  • A czy kierowca ma ważne badania okulistyczne? Na zdjęicu widać rozmazaną ale widać tablice rejestracyją zielonego ciągnika. Bardzo mnie interesuje wada wzroku kierowcy oraz czy powinien zostać dopuszczony do prowadzenia pojazdami na drogach publicznych….

  • A od kiedy tablica rejestracyjna jest jedynym czynnikiem dopuszczającym do ruchu ,nie blaznij się.

 4. Im całe życie źle i cinzko i nic im się nie łopłaco,tylko skąd te kamienice,wypasione fury???

  • ewa- z leżenia im skapnęło, Jak Ci żal przenieś się albo wróć na wieś i do roboty – może za 20 lat i Ty będziesz miała kamienice …!!!

  • kamienice na wsi? hahahaha brawo

 5. Panowie rolnicy nie odpuszczać bo Was wykończą a przy tym i nas zjadaczy wytrują jak robactwo .
  I pilnować żeby Was nie sprzedali tzw. poplecznicy – zapewne są wśród Was i czekają na odpowiedni moment na sygnał od zleceniodawców .
  Powtarzam po raz kolejny : Chłop potęgą jest i basta – muszą to odczuć fałszerze ,karierowicze i tzw polytyki inaczej nie zrozumieją .!!!

 6. Fotowoltaika za dotacje

  Ta tesla pewnie rolnika.

 7. Zuza ładnie walczysz w komentarzach.

Dodaj komentarz