Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kolizja na drodze S12 w Piaskach z udziałem ciężarówki. Występują utrudnienia w ruchu

We wtorek rano na drodze S12 w Piaskach pojazd ciężarowy uderzył w bariery energochłonne. W rejonie zdarzenia występują utrudnienia w ruchu, mogą one potrwać około 3 godzin.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 8.00 na drodze S12, między węzłem Świdnik a węzłem Piaski Wschód. Kolizja miała miejsce na kilometrze 91+300, w Piaskach przy węźle Piaski Zachód.

Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej, doszło tam do najechania pojazdu ciężarowego na bariery energochłonne w pasie dzielącym jezdnie. Obecnie zablokowany jest lewy pas ruchu na obu jezdniach.

W wyniku tego zdarzenia nikt poważnie nie ucierpiał. Informacja o utrudnieniach została wyświetlona na Tablicach Zmiennych Treści (TZT), aby ostrzec kierowców podróżujących tą trasą. Czas utrudnień może wynosić około 3 godzin. Miejsce zdarzenia zabezpieczają pracownicy służby drogowej.

W wyniku kolizji doszło do uszkodzenia infrastruktury drogowej. Kierowcom podróżującym tą trasą zaleca się zachowanie ostrożności i stosowanie się do poleceń służb drogowych na miejscu. Dodatkowo, warto rozważyć wybór alternatywnych tras, aby uniknąć długotrwałych opóźnień. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności kolizji.

2 komentarze

  1. kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsi

Dodaj komentarz

Z kraju