Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Volkswagenem na czołówkę. Jechała pod prąd na ul. Lubelskiego Lipca ’80 (wideo)

Jazda pod prąd jest jedną z przyczyn tragicznych wypadków na drogach. Tym razem od Czytelniczki otrzymaliśmy nagranie wyczynu kierującej volkswagenem, na jednej z ulic Lublina.

W niedzielny poranek na ul. Lubelskiego Lipca ’80 nasza Czytelniczka zarejestrowała pojazd marki Volkswagen, którego kierująca wjechała pod prąd w rejonie ul. Cukrowniczej, a następnie kontynuowała jazdę w kierunku centrum.

Nie przeszkodziło jej w tym to, że jechała wprost na czołówkę z pojazdem, w którym podróżowała Czytelniczka. Kierująca volkswagenem zmieniła pas i pojechała dalej.

Apelujemy do kierowców o baczną obserwację oznakowania dróg. Tego typu zachowanie może doprowadzić do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Film ku przestrodze!

(fot. wideo nadesłane)

29 komentarzy

 1. Państwo redakcja,dobrze by było , żeby ta która jechała prawidłowo, zjechała na bok, włączyła światła awaryjne i wysiadła by tamtą kobietę zatrzymać i tym samym uratować przed stresem związanym z szybką kontrolą policyjnego radiowozu lub przed agresją i gwałtowną reakcją (na jazdę pod prąd)innego uczestnika ruchu , który jechał by prawidłowo

  • Ręce konserwowane

   przez tą jędzę nagrywająca musiała się na chwilę oderwać od fajbucka.

  • Na co ty liczysz, ludzie mają wywalone, sam ostatnio widziałem jak babka pojechała pod prąd na rązie Filaretów, Jana Pawła, dosłownie nikt nie zareagował. Sam stałem za daleko, żeby coś zrobić, ale jako jedyny chociaż użyłem klaksonu. Oczywiście nie przyniosło to żadnego rezultatu, mało brakowało, żeby doszło do wypadku.

 2. A korzystanie z telefonu w trakcie jazdy aby nagrać filmik jest już ok? Widać że to nie kamerka…

 3. czy to prawda że krzyczała do nagrywającej/ego „ty [***], pod prąd jedziesz, kto ci dał prawo jazdy !!!” ??

  • „Nie przeszkodziło jej w tym to, że jechała wprost na czołówkę z pojazdem, w którym podróżowała Czytelniczka.”
   Przeczytaj kilka razy, może zrozumiesz.

 4. Ktoś kumaty nie jechał prawidłowo bez kamerki. Wpadła by co najmniej równowartość piątki w totka z OC sprawczyni…

 5. Posiadaczka prawa jazdy poziom „ekspert ” .I pomyśleć ze takich „ekspertów ” są tysiace na naszych drogach a ich ilość systematycznie rośnie .Ostatnio w programie „Drogówka” oglądałem dziadka który jechał na czołowkę i nawet nie zdawał sobie z tego sprawy ,do tego miał rejestrator w aucie o którego działaniu też nie wiedział …policjanci obejrzeli sobie za jego zgodą oczywiscie ,nagranie z jego rejestratora i tłumaczą dziadkowi że na nagraniu widać ze zjechał na pas dla przeciwnego kierunku i jechał na czołówkę ,a dziadek na to mówi tak : ” tak twierdzi ta pani ?” (na którą jechał na tą czołowkę ).I teraz najlepsze, bo panowie policjanci zamiast zatrzymać mu kwity bo dziadek kompletnie nie kojarzył co zrobił i o co im chodzi ,to mu mandat wypisali …no kur…a takie rzeczy tylko w tym chorym kraju

 6. Powinno się powiększyć numery rejestracyjne tej [***] żeby inni zapamiętali jej wyczyny a nie jakieś durne rodo z zamazywaniem tablic. Może późniejsze komentarze znajomych uświadomiły by jej że powinna jeździć MPK.

 7. Ku… a szok! Jak widzę te [***] co wyprawiają na drodze to sobie myślę skąd wzięły prawo jazdy .Dożywotnio uprawnienia zabrać i niech se konia kupi i w koło u siebie w pierdziszewie jeździ!

 8. Pewnie znowu jakas [***] ze swidnika

Z kraju

Polityka i społeczeństwo