690 680 960

Utrudnienia w ruchu po wypadku na trasie Warszawa – Lublin. Jeden z pojazdów leży na boku (wideo)

Po wypadku występują utrudnienia w ruchu na drodze S17, na odcinku pomiędzy Warszawą a Garwolinem. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 10 na drodze S17 na pasie w kierunku Lublina, za MOP Pilawa przed Garwolinem. Jak nam przekazał Czytelnik w zdarzeniu drogowym udział brały prawdopodobnie trzy pojazdy. Jeden z nich obecnie leży na boku.

Na miejscu interweniuje straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Obecnie w rejonie zdarzenia występują utrudnienia z przejazdem.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku, utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godziny 12.

(fot. wideo nadesłane Dawid – dziękujemy!)

14 komentarzy

 1. Za wolno byli jak zawsze ;–) po nowym roku za obtarcie zderzaka zapłacicie 1500 zł grzywny fajnie co 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 pol wyplaty połowy polakow ale.co.kogos obchodzi człowiek 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😹😹😹😹😹😹😹

  • chyba masz złe informacje. 1500 jest za kolizję z uszczerbkiem na zdrowiu. Ale mogę sobie wyobrazić że ludzie tacy jak ty będą uciekali z parkingu jak zarysują komuś zderzak podczas parkowania.

 2. Hehee przewiało go to się położył.

 3. Z uszczerbkiem na zdrowiu to nie kolizja tylko wypadek za wypadek będziesz mógł dostać 30 tysięcy grzywny ,a za kolizję beż uszczerbkiem na zdrowiu właśnie 1500 zł jak nie wiesz to się doucz 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂

 4. Jak kogoś przytrzesz zderzak dzwi itp i odjedziesz a cie zgra jakas kamera świadkowie itp i zostaniesz zlapany to dostaniesz jak do tej pory regresik do pokrycia kosztów naprawy auta ,ale od stycznia plus 30 tysięcy za ucieczkę więc chyba tylko taki właśnie jak ty ucieknie 😉 🤣🤣🤣🤣🤣 z miejsca masz 1500 zł za przytarcie zderzaka nadkola a nawet obicie dzwi na parkingu doucz się 😁😁😁😂😂😂😂😂😂😂😂😹😹😹😹😹

  • Tak wysoki mandat będzie za „spowodowania naruszenia czynności narządu ciała lub rozstroju zdrowia trwającego nie dłużej niż 7 dni”.
   A ty jesteś z gimnazjum, że w takich ilościach wklejasz gimbusiarskie emotikonki? Czy może emerytem na szkoleniu z obsługi komputera?

   • Co obecnie proponują zmiany w Kodeksie drogowym i wykroczeń?

    Minimum 800 zł za przekroczenie prędkości o minimum 31 km/h
    Minimum 1000 zł za prowadzenie pojazdu innego niż mechaniczny po użyciu alkoholu, za nieprawidłowe wyprzedzanie, za jazdę bez uprawnień
    Minimum 1500 zł za kolizję, w której odniesione zostają lekkie obrażenia ciała, za nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu na przejściu, niezatrzymanie pojazdu w celu przepuszczenia osoby niepełnosprawnej, wyprzedzanie i omijanie pojazdów na przejściu dla pieszych, jazdę wzdłuż chodnika i przejścia dla pieszych, tamowanie lub utrudnienie ruchu, gdy sprawca w ciągu 2 lat popełnił już to wykroczenie.
    Minimum 2000 zł za wyprzedzanie na zakazie wyprzedzania w przypadku recydywy, omijanie opuszczonych zapór na przejeździe kolejowym.
    Minimum 3000 zł za niezachowanie należytej ostrożności lub spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu przez osobę znajdującą się po użyciu alkoholu (lub podobnie działającego środka) w przypadku recydywy.
    Minimum 5000 zł za recydywę w przypadku jazdy po spożyciu alkoholu

 5. Franiu napisz tym cieniasom jak sprawy mają się faktycznie.

 6. Roys7,ty weź słownik ortograficzny i się doucz.

 7. Zobaczymy jak będziesz kozaczyl jak ci pieszy wbiegnie na przejście a chłopcy ci wypiszą 1500 🤣🤣🤣

 8. Udział w zdarzeniu brały dwa auta. Kierowca Renault zasnął za kierownicą, zjechał z lewego pasa i wjechał w tył jadącej prawym pasem cysternę. Zderzenie spowodowało, że samochód odbiło i zaczął koziołkować. Volvo jechało za tym Renault i zatrzymało się w celu udzielenia pomocy.

Kursy walut

 • USD 4.1887zł -0.18%
 • GBP 5.2109zł -0.04%
 • EUR 4.479zł -0.25%
 • CHF 4.6211zł -0.19%

Polub nas