Piątek, 19 lipca 202419/07/2024
690 680 960
690 680 960

Usiłował zabić ojca, który spał. Ranił mężczyznę nożem w gardło

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 23-latek z powiatu lubelskiego. Mężczyzna usiłował dokonać zabójstwa swojego ojca. Zaatakował go nożem podczas snu i ranił w gardło.

Zdarzenie miało miejsce w ostatni weekend w jednym z domów na terenie powiatu lubelskiego. Jak wynika z policyjnych ustaleń w sprawie, 23-latek w środku nocy postanowił zaatakować śpiącego w łóżku ojca.

– Mężczyzna ranił nożem 54-latka w gardło. Po otrzymaniu ciosu pokrzywdzony zaczął się bronić i pomiędzy mężczyznami wywiązała się szarpanina. Gdy w domu zrobiło się głośno, sprawca wybiegł i odjechał samochodem. Pokrzywdzony 54-latek od razu trafił do szpitala. Na miejscu pod nadzorem prokuratora zostały przeprowadzone szczegółowe oględziny. Do działań poszukiwawczych od razu skierowano policjantów. W poszukiwaniach brali udział funkcjonariusze z komisariatu w Niemcach, komendy miejskiej oraz wojewódzkiej Policji w Lublinie. Ostatecznie 23-latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy i trafił do policyjnej celi – relacjonuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Zatrzymany 23-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Lublinie. Tam usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa. Wczoraj na wniosek policjantów i prokuratura został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Podejrzanemu grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

11 komentarzy

  1. Ten policjant w tych rękawiczkach, to wygląda komicznie. Postura i dłonie jak Popeye.

  2. ” Róbta co chcesz ” Hasło przewodnie

  3. EFEKTY BEZSTRESOWEGO WYCHOWANIA;-)

  4. Biedny chłopak pewnie ojciec to bestia, skoro syn się zdecydował na desperacki krok.

  5. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

    Policjant wygląda oki,jedynie spodnie ma jak by babskie legginsy,a ten ojco bojcy do ciężkiej pracy na wiele lat i tyle o chlebie i wodzie

  6. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

    Ojcobójca

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport