Sobota, 20 lipca 202420/07/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek przy załadunku drewna. Mężczyznę zabrał śmigłowiec LPR

We wtorek na terenie kompleksu leśnego w miejscowości Brzozowica Duża doszło do nieszczęśliwego wypadku. Podczas załadunku drewna na przyczepę ciężarową wypadkowi uległ 28-latek, który Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym został przetransportowany do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed południem. Oficer dyżurny radzyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie o nieszczęśliwym wypadku, do którego doszło podczas załadunku drewna w lesie w miejscowości Brzozowica Duża, w gminie Kąkolewnica. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja, a także zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

– Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że 28-letni mężczyzna w trakcie załadunku drewna na przyczepę ciężarową przy pomocy HDS uległ wypadkowi. Najprawdopodobniej jeden z konarów spadając z przyczepy uderzył mężczyznę w głowę – relacjonuje podkomisarz Piotr Mucha z radzyńskiej Policji.

Poszkodowane 28-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport