Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Urzędnicy zawalili, remontów ulic nie będzie. Prezydent przeprasza mieszkańców

Miasto straciło 3,5 miliona złotych dofinansowania na remont ulic. Okazuje się, że jeden z urzędników nie wysłał odpowiednich dokumentów. Co więcej nie jest to pierwszy tego typu przypadek z udziałem tej osoby.

31 komentarzy

 1. Wywalić tego Żuka w p!zdu. Wstyd przynosi. Ulice jak ser szwajcarski.

  • Sprawa dotyczy Chełma. Proszę trzymać się wątku.

   • Ma rację Żuk nie lepszy. Ciągle dokłada na Metropolitalny czy Park Ludowy dokładał bez końca. Ulice jak nie mają remontów tak nie mają. Stadion strikte motorowy miał być, a nagle przerobił na halę wielozadaniową. Do tego zmniejszając jej pojemność, jak i przelicznik dla miejsc parkingowych. Już maluję taczkę Panie Prezydencie, wybory już niedługo. 😀

 2. Elizy Orzeszkowej to już tym bardziej nigdy nie zrobią….. Droga jak na wsi a niby obrzeża centrum miasta a klimat jak po za miastem…..

 3. Jak się zatrudnia po znajomości a nie według kwalifikacji i merytorycznego przygotowania- to takie są efekty.

 4. czy ktoś słyszał o urzędolu w POlsce który poniósł konsekwencje , albo został zwolniony za „złe ” decyzje? NIE ! bezkarność armii ponad 600 tys tych kawko- piwoszy jest porażająca! :/ taki chory system w tej PL ! Przypominam że przed wojną za korupcje urzędol dostawał czapę! – szkoda że znieśli to prawo;]

 5. Rządy z pis-owskiego nadania to i są wyniki.

  • Głąbie kapuściany ten urzęda to za czasów poprzedniej został zatrudniony i robi tej władzy wrogą robotę

   • „był jednym z moich najbliższych współpracowników, do którego miałem ogromne zaufanie i szacunek, a dzisiaj czuje ogromny zawód i porażkę – mówi Banaszek”

 6. Zrobili z tego urzędnika kozła ofiarnego.
  Za tak ważny projekt odpowiadała jedna osoba?

 7. Czy ta osoba jest BEZKARNA?
  Czy urzędnicy w Polsce są bezkarni?!
  Jeśli tak. To może mieszkańcy powinni złożyć jakieś skargi do Sądu czy innych instytucji na takie działanie.

 8. Wszyscy na wybory. Pis na aut !

  Czy ta osoba jest bezkarna?
  Czy urzędnicy w Polsce są bezkarni?!
  Jeśli tak. To może mieszkańcy powinni złożyć jakieś skargi do Sądu czy innych instytucji na takie działanie. Swoją drogą tam gdzie PIS tam się dzieją cuda.

 9. Infantylne tłumaczenie prezydenta. Błąd urzędnika to jedno, ale ten urzędnik ma nad sobą jeszcze szefa, który widocznie źle nadzoruje pracę swoich podwładnych. I on powinien również być pociągnięty do odpowiedzialnosci. Wstyd trochę takie posty publikować na FB tłumaczące się ze swojej nieporadnosci, ale czego oczekiwać od niedojrzałego prezydenta z nadania.

 10. RKSchelmiankachelm

  To nie jest zatrudnianie po znajomości tylko to są stare wygi co jeszcze tęsknią za poprzednimi rządami, poprostu myślę że ktoś specjalnie grał na zwłokę myśląc że nic takiego się nie stanie.

Dodaj komentarz