Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Ursus zaprezentował elektryczny samochód dostawczy ELVI

Podczas II edycji Kongresu 590 spółka Ursus SA zaprezentowała prototyp pierwszego w pełni polskiego elektrycznego samochodu dostawczego ELVI. Pojazd posiada rewolucyjny system szybkiego doładowywania baterii w 15 min do 90 proc. Pełna bateria pozwala pokonać do 150 km.

62 komentarze

  1. Dobrze. Niech robią. Przynajmniej probuja. Naucza sie i beda robili lepsze.

  2. I po co ja wchodziłem w ten artykuł – teraz będzie mi się śnił po nocach. Moje życie już nigdy nie będzie takie same.

  3. Wygląda, jakby go coś zjadło i wysr…

  4. Ha… wygląda jak miś z Kung-fu panda który dostał solidny wp….. 😉

  5. .. prezentacja tego produktu ” autopodobnego ” jest kompromitacją dla Ursusa ! , choć mam cichą nadzieję że powstanie „coś” na chociaż średnim poziomie .

  6. Idealny dla Policji i BORu.

  7. Wygląda jak jakaś panda. Już Romet importował z CHRL super autko – 2 osobowe przy 5 drzwiach, Jakieś resztki biedni obuci dealerzy usiłują sprzedać na pewnym portalu aukcyjnym. Temu wróżę podobną przyszłość. Chyba, że odgórnie narzuci się konieczność jego zakupu np. gminom, szkołom i innym instytucjom państwowym. O! poczta np. A później ministrów i cały rząd wsadźmy w polskie limuzyny. Niech nawet będą produkowane w Lublinie. A co ! Takie Lubliny w wersji osobowej. To by było coś ; ))) Aż się popłakałem z tej radości…

  8. Polska zawsze była potentatem technologii w każdej branży . Polski przemysł na wagę złota. Polska jest środkiem Europy, A Polskość powinna , być promowana przez swój Kraj i Nasz Kochany Rząd , powinien to docenić. A nie patrzeć na inne kraje , jak u nich rozwija się gospodarka i od nich kupować produkty . Przecież wystarczy spojrzeć ,co Polska oferuje u nas w każdej branży przemysłowej, mamy wszystko ,tylko wiary i bez korupcji.

  9. Ursus ?, jesteś mocną firmom ,nie daj się korupcji, która ma takt duży potencjał , że inne firmy są zagrożone przez Ursus ,bo jesteś mocną firmą . Lecz , to tylko ,zależy od ………….., i tak się kończy.