Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Uroczyste odsłonięcie Masztu Niepodległości w Lublinie (wideo, zdjęcia)

W niedzielę w Lublinie odbyło się uroczyste odsłonięcie Masztu Niepodległości. W uroczystościach wzięły udział tysiące mieszkańców Lublina, przedstawiciele władz miasta i województwa, fundatorzy, przedstawiciele służb mundurowych i zaproszeni goście.

67 komentarzy

 1. 21 wystrzalow bo tylko 21 polakow jest w rzadzie

  • Mylisz się pan, panie „rysik” – białą gwiazdą oznakowane są do dziś wszystkie pojazdy, i samoloty US Army, od początku jej istnienia

 2. Ta flaga na tym czymś to profanacja narodowych barw.

  Moje uczucia patriotyczne zostały urażone.

  Zgłaszam do prokuratury.

  • Ty się do weterynarza lepiej zgłoś nie prokuratora. Ten bydło leczy. Choć z drugiej strony, tobie już nic nie pomoże. Zabieraj się z naszej Wolnej Ojczyzny. Nic tu po tobie.

   • te Z JAKIEJ WASZEJ? NASZEJ OJCZYZNY ! CHOC WAM SIE MARZY ODEJŚCIE OD CYWILZACJJ EURPOPEJSKIEJ WARTOŚCI! WYJŚCIE Z UNII EUROPEJSKIEJ A POWRÓT DO ROSYJSKIEJ STREFY WPŁYWÓW! CZYZ TAK NIE JEST? PSIUARZE? HE. JEST JEDEN KARTOFEL KTÓRY JĄTRZY NISZCZY TO CO BYLO WYBUDOWANE OD MOMENTU ZDOBYCIA PRZEZ NAS WOLNOŚĆI.

    • Już ci pisali, wez sznurek i uwolnij społeczeństwo od swojego ścierwa. Takiego y*bni*nt*go klienta na forum dawno nie było. Przestań wreszcie bredzić i powtarzać, że Polska z Unii chce wyjść. Przypominam, że to NIEMCY nasz kraj do upadku doprowadziły i chcą przy pomocy takich idiotów jak ty od nowa zniszczyć.

     • TY CHORY PAJACU. CO NASZ OSZOLOMIE DO NIEMCÓW? ZA ICH PIENIADZE I FRANCJI POLSKA SIE PODNIOSŁA OD MOMENTU WEJŚCIA DO UNII EUROPEJSKIEJ, MYŚLAŁEŚ PAJACU ŻE BEDZIESZ TUTAJ NA FORUM ZAWSZE I BEZKARNIE WPROWADZAŁ FAŁSZ I DEZINFORMACJE? ANTYEUROPEJCZYKU CIEMNOGRODZIE. NIEMCY SA NASZYM NAJWZANIEJSZYM PARTNEREM CHANDLOWYM. GDYBY NIE ONI NASZ KRAJ BY PRAKTYCZNIE NIE MIAŁ EXPORTU! JUZ DOSTATECZNIE SIE ZBLAZNILES I SKOMPROMITOWALES WIEC ZAMILCZ.

     • Ty ye*ni*nt*y kodziarski łbie. Za jakie niemieckie pieniądze? Jeżeli już to Unijne. Nie ma sensu z tobą niemiecki pachołku dyskutować skoro nawet polskiej ortografii nie znasz CHANDEL- i to jeszcze wołami. hahahahaha

 3. No właśnie się nie mylę, pojazdy polskie.francuskie, brytyjskie czy kanadyjskie czyli siły sojusznicze, obok oznak pułkowych czy małych flag państwowych wymalowanych na kadłubach pojazdów jako oznak tak zwanej szybkiej identyfikacji używały dużych białych gwiazd bez różnicy na przynależność państwową. W tym wypadku na transporterze półgąsienicowym M16 mamy namalowany na lewym błotniku znak 1DPanc (Polskiej dywizji pancernej) a na prawym chyba znak identyfikacyjny Dywizjonu Ułanów Karpackich.

 4. Ten gość Taa.. systemtycznie wprowadza zamęt manipulacje. Jest pro pis. Wiele osób wprowadzając w ład.

  • mohery to sa dranie sklocili by nas ze wszystkimi sąsiadami wkoło a później wprowadzili w kraju anarchie. Przez takich ludzi są wojny.

  • Coś ci tęczowy nie pasuje? O jakim ładzie piszesz?

   • Ty GNOJU. I JESZCZE SZCZERZYSZ TEN CHAMSKI RYJ! SPRAWDŹ FRAJERZE ILE NIEMCY I FRANCJA WPŁACAJA DO UNIJEJ KASY. ILE POSZLO Z TEGO DO POLSKI.

    • Ile wyszło przez markety i inne firmy? Ile koncerny płacą podatków dla naszej kasy? Firma matka, córka, opłaty logo i inne zgodne z prawem udoje.

    • Niemcy niech zaczną oszczędzać na reparacje za II WŚ. które są winne Polsce i na gości Makreli, których sprosiła. Eurokołchoz w obecnym wydaniu rozsypie się lada moment i Niemcy gie będą miały do gadania. Co ty biedny folksdojczu wtedy zrobisz? Komu będziesz 4 litery lizał? Chyba tylko Biedroń i Grodzka ci pozostanie.

     • JESTES WIEJSKI PRZYGLUPIE W MNIEJSZOSCI. POLACY CHCĄ BYĆ W EUROPIE UNII EUROPEJSKIEJ. NIEDACIE RADY NAS STAMTĄD WYPROWADZIĆ. ANI SPOWODOWAĆ ABY NAS STAMTĄD WYRZUCONO! ŻE ZAWSZE MUSI TRAFIC SIE TAKI BŁAZEN INTERNETOWY. WON NA BIAŁORUŚ!

     • Zemna choć pogadaj jeden drugim cwaniaczku. W Lublinie pis dostał w d… he he przebolec niemozecie to tutaj cwaniakujesz. Tam gdzie wiocha ciemnogrod tam pisuary he he.

   • Taa….. ty pisuarze twoja głupota nie mi niepasuje stary moherze.

 5. Co moherku Taaa… wróciłeś juz z kościola.zbuku He he. Pilnuj lepiej swojej baby niż całe życie siedzisz przed komputerem he he

 6. TO OSZOLOM ANARCHISTA . SĄDY W POLSCE MU NIE PASUJĄ, KONSTYTUCJA. MOŻE JESZCZE SYSTEM? CO. DYKTATURA PROLETARIATU RWPG_BIS TYM PACANOM SIE MARZY TAK NAPRAWDĘ.

  • OSZOLOM ANARCHISTA

   KONSTYTUCJA, KONSTYTUCJA, KONSTYTUCJA. Ruda pomóż: KONSTYTUCJA KONSTYTUCJA. To nie proletariat będzie rządził, tylko my Ubywatele RP i KOD-u, KONSTYTUCJA. KONSTYTUCJA, KONSTYTUCJA…….