690 680 960

Ul. Gospodarcza: Pies wypadł z balkonu na trzecim piętrze. Zwierzę czeka na właścicieli w schronisku

W poniedziałek po południu z balkonu jednego z budynków przy ul. Gospodarczej wypadł pies. Na miejscu interweniowała policja i pracownicy Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 18:30 przy ul. Gospodarczej. Jak nas poinformowano, z balkonu znajdującego się na trzecim piętrze jednego z bloków mieszkalnych wypadł pies. Świadkowie o zdarzeniu powiadomili policję. Na miejscu interweniowali także pracownicy Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. W chwili zdarzenia właścicieli psa nie było w mieszkaniu.

Zwierzę zostało przebadane przez lekarza weterynarii. Okazało się, że pies nie ucierpiał poważnie w zdarzeniu, był jedynie w szoku. Pies znajduje się pod opieką schroniska przy ul. Metalurgicznej i oczekuje na odbiór przez właścicieli.

2017-04-03 19:06:12
(fot. nadesłane)

18 komentarzy

 1. Pies lotnik

 2. fajna mordka

 3. Wypadł, czy ‚wypadł’? To chyba w pierwszej kolejności należałoby ustalić.

 4. na Tatarach to normalka, praktycznie tam każdego dnia wypada coś z okna lub balkonu. Wypadały już kobiety , ostatnio chyba nawet dwie, koty , psy, telewizory, sedes a ostatni nawet harmonia. Taka to już dzielnica.

 5. Widać, że psinka zadbana więc raczej nikt mu w wypadnięciu nie pomógł. Wypadki chodzą po ludziach, nie szukaj wszędzie spisku jak Kaczor 😉

 6. byłem świadkiem tego zdarzenia i pies nie wypadł z balkonu tylko chodził po parapecie z 30 min aż wkoncu spadł kto zostawia psa na parapecie.. biedna psiaka tyle dobrze ze nic się mu nie stalo

 7. mordo ty moja, nie idź tą drogą tzn. po parapecie

 8. patologia tatarów

 9. Słodziak kaskader

 10. Jeśli nie zgłosi się właściciel mogę zabrać tego słodziaka….

Kursy walut

 • USD 4.3518zł -0.51%
 • GBP 5.3364zł -0.1%
 • EUR 4.6856zł -0.12%
 • CHF 4.75zł -0.26%

Polub nas