Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Dojrzewalnia wołowiny, wędzarnia wędlin, czy też bogaty wybór owoców morza. Carrefour premium w miejsce Almy

W pustym lokalu w Galerii Olimp, gdzie wcześniej funkcjonowały delikatesy Alma, rozpoczął się remont. To oznacza, że miejsce to znalazło nowego nabywcę. Niebawem ruszy tu sklep w podobnym do Almy formacie.

Lokal po zlikwidowanych delikatesach Alma w lubelskiej Galerii Olimp został wynajęty nowemu nabywcy. Jest nim Carrefour Polska, który posiada już w Lublinie jeden hipermarket, dwa supermarkety, dwa sklepy typu Express i trzy sklepy convenience zlokalizowane na stacjach paliw. Sklep przy al. Spółdzielczości pracy będzie jednak całkowicie inny, niż znane lubelskim klientom placówki tej sieci.

Mianowicie podobnie jak Alma, będzie to sklep typu premium. – Supermarket Carrefour w Galerii Olimp będzie w Lublinie trzecim sklepem w tym formacie. Zależało nam na znalezieniu dobrej lokalizacji w galerii handlowej, która cieszy się ugruntowaną pozycją i zaufaniem klientów. Wierzymy, że wybrany przez nas obiekt spełni nasze kryteria i pozwoli nam zwiększyć nasz udział w lokalnym rynku – wyjaśnia Ronan Martin, wiceprezes Carrefour ds. ekspansji i centrów handlowych.

Pierwszy sklep tego formatu Carrefour otworzył w maju ub. roku na warszawskiej Białołęce. Wnętrze lubelskiego sklepu będzie się wyróżniało designerskim wystrojem wnętrza oraz nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie oferty handlowej, marketingu i digitalizacji. W dwóch pozostałych sklepach premium klienci mogą skorzystać, m.in. z oferty dojrzewalni wołowiny, wędzarni wysokiej klasy wędlin, które wytwarzane są „na oczach klientów”, wyciskarek soków z owoców czy też bardzo szerokiego wyboru świeżych ryb i owoców morza.

Carrefour w Galerii Olimp przy al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie będzie miał 2 200 mkw. powierzchni handlowej.

(fot. lublin112)
2017-04-03 19:09:15

7 komentarzy

 1. No to splajtuje szybko, jak Alma 🙂

  • splajtować nie splajtuje do to bardzo duża sieć. Byłem widziałem taki format w radomiu – rewelacja ! w żadnym lubelskim sklepie nie znajdziesz wołowiny długodojzewającej bezzbośrednio z komory czy wędlin wędzonych na miejscu. polecam

   • wszystko ladnie pieknie tylko co jedza te zwierzeta zanim pojda na uboji i z jakiego kraju pochodza?pewnie wiekszosc ludzi mysli ze to z polskich hodowli tylko warto wiedziec o tym ze import wieprzowiny do Polski stanowi ok 40 procent.czy markety i dyskonty kupuja mieso bezposrednio od polskiego rolnika?watpie.najpredzej zamawiaja mieso tam gdzie taniej a czym sa zywione zwierzeta to juz jest malo wazne bo liczy sie cena.95procent soji na swiecie jest GMO a udzial soji w paszy dla zwierzat wynosi srednio 10procent w paszy dla bydla ,20procent w paszy dla swinek i 60 procent w paszy dla drobiu.jak ktos ma duza hodowle to zamawia tira paszy, ma parobkow od karmienia zwierzat czyli wszystko jak najtanszym kosztem i pozniej sa takie promocje ze poledwica i schab kosztuje 10 zlotych.coraz wiecej osob ma nowotwory a bedzie jeszcze gorzej bo malo kto zdaje sobie sprawe ile chemii jest w miesie

   • Jakbyś był z Lublina to byś wiedział że już jeden carre…. coś tam już zbankrutował. Tedex- carrefour- biedronka (Jana P.II.)

 2. ktoś tam gdzieś

  a cygara też będą?

 3. TW Barbaro, opowiedz nam o luksusie…