Ukradł whisky, bo chciał uczcić swoje urodziny

Pewien mieszkaniec Ludwina chciał uczcić swoje urodziny, więc ukradł 15 butelek whisky. Mężczyzna kradł alkohol od początku stycznia tego roku.

W czwartek policjanci z Łęcznej otrzymali zgłoszenie o kradzieży alkoholu. Jak przekazała mundurowym zgłaszająca, od 3 do 16 stycznia, ze sklepowych półek zniknęło 15 butelek whisky. Wartość skradzionego alkoholu przekroczyła 1100 złotych.

Mundurowi w oparciu o zapisy monitoringu i zebrane informacje wytypowali potencjalnego sprawcę kradzieży. Policjanci przeprowadzili przeszukanie w mieszkaniu 51-latka z Ludwina. Jak się okazało, mężczyzna przyznał się do kradzieży.

– 51-latek w pierwszych tygodniach stycznia w zasadzie codziennie pojawiał się w sklepie i kradł z niego po butelce alkoholu. Jak wytłumaczył policjantom chciał w ten sposób uczcić swoje urodziny, które obchodził w połowie stycznia. Za kradzież mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności – informuje mł. asp. Magdalena Krasna z łęczyńskiej Policji.

2018-01-26 18:01:11
(fot. Policja Łęczna)

12 komentarzy

 1. To już nie miał czego kraść tylko tę obrzydliwą berbeluchę? Jak można pić ten syf…

  • No średnio pyszne to jest , wole czystą

  • no ba lepszy bimber pędzony na domowym łajnie, co sam ze starą wysrasz z tego uwędzisz, wszystko w rodzinie jak seks z siostrą

   • Jak się nie umie dobrego alkoholu robić to lepiej się za robotę nie zabierać. Dziadek cie poczęstował gównem i ci nie poszło? A kolega liseł ma rację, lepsza czysta dobra wódka niż kolorowe przereklamowane mysie szczanie

    • głąbie widać nie masz pojęcia o powstawaniu łychy i kulturze jej picia, chlaj dalej te przemysłową czystą na miary albo prosto z butelki gdzieś w krzakach pod sklepem do porzygu, ja sobie przy kominku poleje 25 letniej szkockiej na którą musiałbyś całą wypłate poświęcić i kredyt dobrać i kulturalnie będę sączył niekoniecznie opróżniając całą butelkę jak ty wódę, byle,dno zobaczyć i osiągnąć

 2. I tak się powinno obchodzić urodziny. Kilkanaście dni bez przerwy w trzeźwieniu. I pewnie w tym czasie przejechał jeszcze kilkaset km swoim 20-letnim A4.

  • On może i ma 20 letnie auto ale Ty to pewnie i roweru nie masz bo komunii jeszcze nie miales 😛

 3. Jeśli to te same butelki co ze zdjęcia, to widać że nie doczekały urodzin, żłopał na bieżąco 😀

 4. Jacuś Daniela tu widzę…

 5. Francja 98 na konsole 1

  Alkohol szkodzi zdrowiu i nie tylko…. Ha ha ha

 6. Zacny trunek hehe. Ja pije go często jak jadę swoim e60 535d . Mam wtedy wyostrzony wzrok i sluch hehe. Wtedy uruchamia mi się komputer w głowie i dynamit w nodze. Wciskam kick-down i zapinam 230 po obwodnicy lublina wyprzedzajac powolniakow i smieje się z nich hehe i wtedy wjeżdżam na lawetę bo rezerwa . ziomek z Dysa nie przywiózł paliwa i zbudzilem się zlany potem hehe.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7699zł 0.62%
  • GBP 5.1002zł -0.2%
  • EUR 4.5473zł -0.02%
  • CHF 4.2291zł 0.17%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL