Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ukradł sześć rowerów na terenie Lublina. Usłyszał już zarzuty

Policjanci z VII Komisariatu Policji zatrzymali mężczyznę, który w ostatnich miesiącach ukradł na terenie Lublina 6 rowerów. 37-latek usłyszał zarzuty, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymanie 37-latka było efektem pracy operacyjnej kryminalnych z VII komisariatu. Funkcjonariusze bardzo dokładnie analizowali kolejne zgłoszenia dotyczące kradzieży rowerów na terenie miasta.

– Do zdarzeń dochodziło na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy. Sprawca wykorzystywał nieuwagę właściciel lub niewłaściwe zabezpieczenie jednośladów. Jak ustalili operacyjni jego łupem padło 6 jednośladów o łącznej wartości ponad 10 tysięcy złotych – informuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do popełnienia przestępstw. Za kradzież może mu grozić do 5 lat więzienia.

9 komentarzy

 1. On tylko walczył z chodnikowymi rowerzystami.

  • Może i walczył, ale sam też jechał tymi ukradzionymi rowerami po chodniku. Więc z jego wyniku jego walki było o jednego chodnikowego rowerzystę więcej. Do kitu taka walka.

  • Parkowanie samochodem na chodnikach i jazda rowerami po chodnikach to nasz sport narodowy.

 2. Lepkie ręce, do pracy się nie chciało iść.

  • Ma rację, że do roboty nie idzie. Jeszcze kilka % spadnie PiSowi w sondażach i pieniądze będą zrzucane ludziom z helikopterów, bo dzięki „cudowi gospodarczemu” pieniędzy jest nieskończona ilość.
   A dla elektoratu PiSu, to czy roczny dług publiczny wynosi 150mld PLN czy 300mld jest bez różnicy. W TVP mogą powiedzieć nawet, że deficyt zmniejszył się z 500mld do 1bln i ludzie to oglądający w to uwierzą.

 3. lepkie ręce jak to w PISie Koryto plus , Willa plus ITD.

Dodaj komentarz

Z kraju