Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Uciekła od męża tyrana do rodziców. Zginęła od 10 ciosów nożem, mężczyźnie grozi dożywocie (zdjęcia)

Kiedy Anna S. wróciła z pracy do domu, napastnik czekał w ukryciu. Gdy zatrzymała auto mężczyzna dopadł ją i zaczął atakować nożem. Mąż kobiety odpowie za zabójstwo.

Prokuratura zakończyła śledztwo w sprawie zabójstwa 32-letniej Anny S., jakie miało miejsce w październiku ub. roku w miejscowości Szaniawy Poniaty w powiecie łukowskim. Zwłoki kobiety znaleziono w zaparkowanym przed posesją samochodzie. Na jej ciele odkryto szereg ran spowodowanych ostrym narzędziem. Niestety życia kobiety nie udało się uratować.

Już wstępne czynności pozwoliły na ustalenie, że ze śmiercią 32-latki związek może mieć jej mąż. Po kilkudziesięciu minutach został on zatrzymany przez funkcjonariuszy. Przedstawiono mu zarzuty zabójstwa poprzez zadanie dziesięciu ciosów nożem w szyję, klatkę piersiową i lewe ramię kobiety. Stanisław S. nie przyznał się do winy.

Jak wskazują śledczy, mężczyzna do tej pory konsekwentnie utrzymuje, że nie ma ze śmiercią swojej żony nic wspólnego. Jednak zabezpieczony przez techników kryminalistyki materiał dowodowy, jak też poczynione w trakcie postępowania ustalenia, nie pozostawiają żadnych wątpliwości, iż to Stanisław S. zamordował kobietę.

Jeżeli chodzi o motyw zbrodni, to między małżonkami od dłuższego czasu już się nie układało. Kobieta skarżyła się, że mąż znęca się nad nią psychicznie, a także niejednokrotnie miał podnieść na nią rękę. Dlatego też zdecydowała się na rozstanie. W trakcie była już sprawa rozwodowa. Para nie mogła jednak porozumieć się co do opieki nad dziećmi.

Z akt śledztwa wynika, że kiedy Anna S. wróciła z pracy do domu, jej mąż czekał na nią w ukryciu. Gdy zatrzymała auto mężczyzna dopadł ją i zaczął atakować nożem. Krzyki kobiety usłyszeli domownicy i wezwali policję. Stanisławowi S. grozi dożywocie. Akt oskarżenia został już skierowany do sądu.

Uciekła od męża tyrana do rodziców. Zginęła od 10 ciosów nożem, mężczyźnie grozi dożywocie (zdjęcia)

Uciekła od męża tyrana do rodziców. Zginęła od 10 ciosów nożem, mężczyźnie grozi dożywocie (zdjęcia)

(fot. lublin112, policja)

26 komentarzy

  1. Każdy Kij ma dwa końce ale media już wskazały winnego

  2. ta popierdółka w dresie była mężem ?

  3. A po takie coś sądzić. Kamieniołom albo kula w tył glowy

  4. Tu na forum to przeważnie ortodoksyjny pislad to będą za złem.