Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Rodzinna tragedia w niewielkiej miejscowości. Kobieta zmarła chwilę po śmierci syna

Minionej nocy ratownicy zostali wezwani do nieprzytomnego mężczyzny. Jego życia nie udało się jednak uratować. W trakcie prowadzonych czynności zemdlała jego matka. Kobieta również zmarła.

Wszystko wydarzyło się w nocy z niedzieli na poniedziałek w miejscowości Stasinów w gminie Radzyń Podlaski. Pogotowie ratunkowe zostało wezwane na pomoc do mężczyzny, który stracił przytomność. Pomimo starań ratowników, życia 49-latka nie udało się uratować. Zgodnie z procedurami, o wszystkim powiadomiono policję.

Kiedy funkcjonariusze prowadzili ustalenia związane z okolicznościami zdarzenia, matka mężczyzny źle się poczuła. Po chwili na posesji ponownie pojawił się zespół ratownictwa medycznego.

W pewnym momencie 86-latka straciła przytomność i ustały jej funkcje życiowe. Natychmiast rozpoczęto resuscytację krążeniowo-oddechową. Jednak reanimacja również nie przyniosła skutku.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

21 komentarzy

  1. No i teraz, pewnie jedynak bezdzietny, beżenny, w takich najsmutniejszych sytuacjach na posesję położy łape gmina, która sprzeda teren za bezczen kwiożerczemu skupującemu.

  2. I lepiej dla niej, jaką miałby starość bez tego syna? Rodzice nie powinni patrzeć na śmierć dzieci

Wiadomości z info112